انگلستان انگیزه خرید ماشین الکتریکی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد – به همین دلیل


دولت انگلیس اعلام کرده است که انگیزه رانندگانی را که می خواهند ماشین الکتریکی بخرند کاهش می دهد.

کمک هزینه های پلاگین (PiCG) ، که طی چند سال گذشته بسیار آویزان بوده است ، به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، هم آستانه حداکثر هزینه و هم میزان کمک های مالی خریداران کاهش می یابد.

اکنون رانندگان می توانند 2500 پوند از اتومبیل با ارزش 35000 پوند دریافت کنند. پیش از این ، این طرح خرید 3000 پوند برای اتومبیل های با ارزش 50،000 پوند را تشویق می کرد. این تغییر به این معنی است که همه اتومبیل های تسلا از قبل حذف شده اند ، زمانی که انگلیسی ها قبلاً قادر به خرید مدل 3 و دریافت 3000 پوند انگلیس به صورت نقدی بودند.

در تصمیم گیری ، دولت از زمان اعلام طرح اصلی ، در دسترس بودن وسایل نقلیه با قیمت مناسب تری مانند هوندا e و Vauxhall Corsa ذکر کرد. این تئوری می گوید کسانی که توانایی خرید اتومبیل های سطح بالاتر تسلا را دارند ، احتمالاً به تخفیفی که از صندوق مالیات دهندگان ارائه می شود ، نیازی ندارند و یا شایسته آن نیستند.

دبیر حمل و نقل ، راشل مک لین گفت: “انتخاب روزافزون وسایل نقلیه جدید ، تقاضای روزافزون مشتری و افزایش سریع نرخ شارژ به این معنی است که در حالیکه سطح بودجه مانند گذشته همچنان بالا است ، با توجه به تقاضای فزاینده ، ما کمک های مالی خود را به مقرون به صرفه تر هدایت می کنیم وسایل نقلیه با انتشار صفر – جایی که بیشتر مصرف کنندگان به دنبال آن می گردند و پول مالیات دهندگان تفاوت بیشتری ایجاد می کند. “

به طور طبیعی ، خودروسازان از این تصمیم ناراضی هستند و استدلال می کنند که کاهش کمک های مالی بر سرعت آینده با انتشار صفر تأثیر می گذارد.

مایک هاوس ، مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان اتومبیل ، می گوید (از طریق Top Gear): “کاهش اعطا و واجد شرایط بودن انگلستان را حتی بیشتر از بازارهای دیگر عقب می برد ، بازارهایی که پشتیبانی خود را افزایش می دهند ، و حتی برای پادشاهی انگلستان سخت تر است تأمین کافی دریافت می کنند. این پیام اشتباهی را به مصرف کنندگان ، به ویژه مشتریان خصوصی و این صنعت برای تحقق آرزوی دولت برای رهبری جهانی در انتقال به تحرک با انتشار صفر ، ارسال می کند. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *