زندگی عجیب است: True Colors رسمی است و یک سنت بزرگ است


Square Enix اعلام کرده است Life is Strange: True Colors که سومین بازی مورد انتظار در سری فرقه های RPG خواهد بود.

شاید جای تعجب باشد که True Colors با فرود یک باره در 10 سپتامبر از سنت جدا می شود. اقساط قبلی به صورت قسمت منتشر شده است.

بازی جدید توسط Deck Nine Games که تقریباً چهار سال پیش به زندگی عجیب است: قبل از طوفان داده شده است ، توسعه می یابد. این بازی یک قهرمان زن فوق العاده قدرتمند کاملاً جدید به نام الکس چن را بازی خواهد کرد.

داستان در مورد ورود الکس به هاون اسپرینگز ، کلرادو ، جایی که برادرش گیب زندگی می کند ، خواهد بود. این یک شهر کوهستانی خیالی است و به نظر می رسد بسیار بت پرستانه باشد. همه چیز عالی به نظر می رسد ، تا زمان مرگ مرموز برادرش.

الکس با کمک قدرت “همدلی روانی” خود ، که به او اجازه می دهد احساسات دیگران را بخواند و تجسم کند ، حتی می تواند آنها را دستکاری کند ، می فهمد که واقعاً چه اتفاقی افتاده است. گیمرها به چالش کشیده خواهند شد تا از قدرت این احساسات که توسط هاله های رنگارنگ به تصویر کشیده شده است ، برای کشف حقیقت – با کمک برخی از بهترین دوستان گیب – استفاده کنند. شما هنوز هم باید مراقب باشید. این احساسات می توانند الکس را آلوده کنند و باعث از دست دادن کنترل او شوند.

خودتان می توانید در پیش پرده زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=b6CkzwVAr0M

همچنین اعلام شد که در ماه سپتامبر مجموعه Life is Strange Remastered همراه با True Colors وارد بازار می شود

در جای دیگری در جریان اولین Square Enix امروز با پخش جریانی مستقیم ، ناشر اعلام کرد Black Panther به Avengers مارول می آید. در Black Panther: War for Wakanda ، گسترش بازی ها نیاز به محافظت از میهن BP در برابر تهاجم گسترده دارد. در اینجا اعلامیه تریلر آمده است:

https://www.youtube.com/watch؟v=EskZVX0wE_U

اعلامیه های قابل توجهی در مورد Outriders ، رونمایی از Just Cause Mobile و حتی اولین نسخه واقعیت افزوده Space Invaders برای دستگاه های تلفن همراه اعلام شده است. این بازی توسط Taito ساخته خواهد شد و اولین بیان AR از زمان راه اندازی آن در سال 1978 خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=xN85ELdgxm8منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *