شوالیه های گاتهام انتشار سیگنال خفاش را تا سال 2022 به تأخیر می اندازد


نه تنها فیلم بتمن مورد تأخیر است. برادران وارنر اعلام کرد که بازی ویدیویی آینده Gotham Knights تا سال 2022 به تأخیر افتاده است.

ناشر روز جمعه در بیانیه ای گفت که به RPG اقدام ، که قرار بود اواخر امسال برسد ، “زمان بیشتری برای ارائه بهترین تجربه ممکن” داده می شود.

“ما به بازی زمان بیشتری می دهیم تا بهترین تجربه ممکن را برای بازیکنان فراهم کنیم. با تشکر از هواداران شگفت انگیز ما برای پشتیبانی فوق العاده از شوالیه های گاتهام. ما مشتاقانه منتظر نمایش بیشتر بازی در ماه های آینده هستیم. “

شوالیه های Gotham آخرین عنوان از عناوین طولانی است که امسال به تأخیر افتاده است. وارنر اعلام نکرد که چرا این بازی در سال 2021 آماده نخواهد شد ، اما سایر توسعه دهندگان به چالش های دورکاری در طول همه گیر اشاره کردند. وارنر همچنین بازی Harry Potter Hogwarts Legacy را به سال آینده موکول کرد.

این بازی در ماه اوت گذشته به عنوان دنباله ای از سری فوق العاده موفق بازی های Arkham اعلام شد و توسط همان استودیوی WB Games ایجاد شد که در سال 2013 Arkham Origins را به ما هدیه داد.

مرتبط: بهترین بازی ها برای PS5

با این حال ، این بار ، بتمن اینجا نیست. در این دنیا ، بروس وین کشته می شود ، اما دستورالعمل هایی را برای شوالیه های گاتهام می گذارد تا مانتو را به دست بگیرند و بار دیگر شهر ناامید پر از جنایت را تصرف کنند. در بازی دنیای آزاد ، رابین ، رد هود ، باتگرل و شب باد در برابر دادگاه جغدها ، یک جامعه مخفی از ثروتمندترین افراد گاتهام متحد می شوند. بازی تعاونی بخشی از بازی است و شخصیت های ما باید برای به دست آوردن ابرشرورهای کلاسیک مانند Mr. Freeze با هم متحد شوند.

شوال های Gotham هنگام راه اندازی در PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series S / X و PC در دسترس خواهند بود. ما مشتاقانه منتظر دیدن بیشتر بازی در ماه های آینده هستیم.

نشریه Gotham Knights انتشار سیگنال خفاش را به تأخیر می اندازد تا اینکه برای اولین بار در سال 2022 در Trusted Review ها ظاهر می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *