فیس بوک یک رسانه مبتنی بر مچ دست AR را نشان می دهد که می تواند اهداف شما را درک کند


آزمایشگاه های واقعیت فیس بوک از یک نمونه اولیه دستگاه ورودی مچ بند استفاده شده است که با حرکات دست ظریف و اجرای دستورات دیجیتالی ، همزمان با یک جفت عینک AR کار می کند.

این مفهوم که در حال حاضر در مرحله نمونه اولیه مطالعه است ، برای گرفتن سیگنال های عصبی موتور که از طریق مچ دست به سمت دست عبور می کنند ، طراحی شده است.

فیس بوک می گوید فناوری الکترومیوگرافی (EMG) می تواند حرکات انگشت را با دقت میلی متر محاسبه کند ، به این معنی که حرکات بسیار سبک و بدون دردسر است. فیس بوک روز پنجشنبه در پستی در وبلاگ اتاق خبر گفت: “در پایان ، حتی ممکن است فقط احساس حرکت انگشت احساس شود.”

در صورت استفاده از این فناوری ، این امکان را برای سیگنال ها – که مغز شما را به انگشتان شما ارسال می کند و از شما درخواست حرکت می کنند – ثبت ورودی می کنند. حتی اگر مطابق این افکار عمل نکنید. Facebook درمورد رمزگشایی سیگنال های مچ دست و “ترجمه آنها به دستورات دیجیتالی برای دستگاه شما” است.

مرتبط: بهترین هدفون VR

مدیر FRL گفت: “آنچه ما سعی داریم با رابط های عصبی انجام دهیم این است که به شما امکان می دهد ماشین را مستقیماً کنترل کنید ، با استفاده از خروجی سیستم عصبی محیطی – به خصوص اعصاب خارج از مغز که عضلات دست و انگشتان شما را تحریک می کنند.” رابط های عصبی-حرکتی توماس راردون.

به نظر می رسد این فناوری در حال حاضر خیلی زود است و فقط چند حرکت کار می کند ، مانند ضربه زدن به انگشتان به جای استفاده از زنگ بیدار شدن از خواب ، یا استفاده از یک حرکت فشار دادن و آزاد کردن شبیه لمس کردن دکمه صفحه لمسی.

با این حال ، فیس بوک می گوید این تازه ابتدای این فناوری است ، با کنترل های غنی تر که به شما امکان می دهد اشیا virtual مجازی را از فاصله بیشتری کنترل کنید ، روی صفحه کلید مجازی تایپ کنید ، با تیر و کمان مجازی و موارد دیگر عکس بگیرید. در حالی که از عینک AR استفاده می کنید ، کاربران می توانند تیر را به عنوان مثال به سمت هدف شلیک کنند.

فیس بوک در یک پست وبلاگ فنی گفت: “با داروهای خطای ناخن مبتنی بر مچ دست ، می توانیم احساس کشیدن ریسمان را کم کنیم تا به شما اطمینان دهیم که کار درستی انجام می دهید.”

این شرکت نقشه راه عرضه محصول برای دستگاه ورودی مبتنی بر مچ دست یا هدفون AR را ارائه نمی دهد که به طور همزمان با آن کار کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *