Alienware M15 R4 دارای صفحه کلید جدید و ابتکاری است که مانند DeLorean عمل می کند


Alienware پیکربندی جدیدی را برای لپ تاپ های محبوب M15 R4 و M17 R4 خود منتشر کرده است که ماشین آلات بازی گرا را به صفحه کلیدهای مکانیکی کم نمایشی مجهز می کند.

ماشین های به روز شده از شرکت تابعه بازی دل ، اولین لپ تاپ های جهان هستند که با کلیدهای جدید توسط شرکت آلمانی Cherry MX ساخته شده اند. Alienware می گوید: کلیدهای بسیار کم مشخصات 3.5 میلی متری Cherry MX از مدت سه سال پیش در دست ساخت هستند. هزینه تنظیمات جدید با صفحه کلید Cherry MX 100 پوند اضافی است.

Alienware می گوید که هدف ایجاد “تجربه سوئیچ مکانیکی باینری” است که برای اولین بار در یک عامل لپ تاپ تقطیر می شود. در بیانیه مطبوعاتی ، این شرکت اعلام کرده است که تمام مزایای صفحه کلید ضامن مکانیکی را برای گیمرهای رایانه شخصی دارد.

مرتبط: بهترین لپ تاپ مخصوص بازی

اکنون ماشین های جدید دارای دکمه های بسیار کم 3.5 میلی متری هستند که به گفته وی الهام گرفته از طراحی DeLorean از Back To The Future است. این هنوز هم می تواند 1.8 میلی متر از سفر کلیدی را فراهم کند ، در حالی که مکانیزم خود تمیز کردن برای 15 میلیون فشار کلید آزمایش شده است.

این شرکت نوشت: “با الهام از درهای باز یک مرغ دریایی با بال های اتومبیل نمادین DeLorean ، هدف این بود که یک صفحه کلید بسازیم که بتواند گسترش دهنده حس بازی بازان باشد و به شما اجازه دهد با تأکید بیشتری به عمق بیشتری فشار دهید. “

این شرکت از برخی زبانهای hifalutin برای توصیف “بازخورد فوق العاده پاسخگو و لمسی با کلیدهای تمام قد که قدرت تحریک نور و صوت واضح را با هر کلیک فراهم می کنند” استفاده می کند. این کلیدها همچنین با نور پس زمینه AlienFX RGB برای یک کلید سازگار هستند و امیدوار کننده 16.8 میلیون رنگ هستند.

در ادامه گفته می شود که در کنار دوام آن ، می توانید روی عملکرد ثابت و دقیق حساب کنید ، با ساختار صفحه ای دو بخشی و سیستم ضربدری مبتنی بر طلا ، دقت و لرزش کامل و بدون لرزیدن را ارائه می دهید. همه اینها بدون تغییر اندازه باریک ترین لپ تاپ های Alienware تاکنون بدست آمده است. “

به طور کلی ، این لپ تاپ ها پردازنده های هسته ای نسل 10 اینتل را با گرافیک RTX 3080 و فضای ذخیره سازی تا 4 ترابایت ارائه می دهند. یک کارت خوان microSD و Thunderbolt 3 وجود دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *