AMD Radeon RX 6700 XT را از کجا بخریم


آیا می خواهید یک پلت فرم بازی جدید با یکی از آخرین کارت های گرافیک AMD RX 6700 XT ایجاد کنید ، اما مطمئن نیستید که بهترین قیمت را از کجا دریافت کنید؟

خوب ، شما تنها نیستید ، زیرا ادامه کمبود سهام به این معنی است که گرفتن GPU جدید در حال حاضر بسیار پیچیده است ، تقریباً هر سرعتی که کارت گرافیک به سرعت PS5 از قفسه خارج می شود.

ما این راهنما را برای کمک به شما در یافتن یک معامله مناسب ارائه داده ایم ، در مورد جزئیات فروشگاه های تأیید شده AMD Radeon RX 6700 XT تأیید شده است.

کدام فروشگاه ها AMD RX 6700 XT را می فروشند؟

سخنگوی AMD در پاسخ به این سوال که کدام فروشگاه ها RX 6700 XT را به فروش می رسانند به بررسیهای معتمد گفت:

“RX 6700 XT به تنهایی و همچنین در بازی های رایانه ای بازی های از پیش ساخته شده از شرکای انگلیس ما شامل AlphaSync ، AWD-IT ، CyberPower UK ، Novatech ، Overclockers UK ، PCSpecialist و Scan در دسترس خواهد بود.”

متأسفانه ، آنها هیچ ایده ای ارائه ندادند که هر فروشگاه در هنگام پرسیدن چه تعداد کارت خواهد داشت و چه مدت در فروش باقی می ماند.

AMD RX 6700 XT در تاریخ 18 مارس راه اندازی می شود. کارت های طراحی مرجع AMD دارای RRP 479 دلار / 419.99 پوند هستند که باعث می شود متوسط ​​نسبت به رقبای خود Nvidia RTX 3070 ارزان تر باشند. شما می توانید تفکیک کلی مقایسه این دو کارت را در کتابچه راهنمای RX 6700 XT دستی ما با RTX 3070 ببینید.

ما در حال حاضر نسخه های شخص ثالث RX 6700 XT را از Asus ، Gigabyte ، MSI ، PNY و Zotac آزمایش نکرده ایم (یا آنها را ندیده ایم). این کارتها معمولاً مشخصات کمی بهتری نسبت به نسخه طراحی مرجع دارند که هدف آن ساخت کارتهای شخص ثالث است و نه تولید کاربر نهایی. آنها معمولاً این کار را با کمی افزایش سرعت ساعت کارت یا افزودن کولرهای سفارشی برای بهبود عملکرد یا کاهش اندازه آنها انجام می دهند.

رایانه های رومیزی از قبل ساخته شده AMD RX 6700 XT

سهام RX 6700 XT محدود است. با این حال ، با توجه به تجربه ما در جستجوی سهام از کارت های قدیمی AMD RX 6800 و RX 6900 XT ، احتمالاً با خرید یک دسک تاپ از قبل ساخته شده با یکی از قبل نصب شده ، دستیابی به آنها آسان تر خواهد بود.

ما هنوز ندیده ایم که هیچ سیستمی در اورکلاکرها ، اسکن و سایر خرده فروشان تخصصی رایانه ظاهر شود ، اما با شروع به گسترش این مقاله ، بهترین مواردی را که می توانیم پیدا کنیم ، به روز می کنیم.

اگر به جستجو ادامه می دهید ، توصیه می کنیم یکی از پردازنده های سری Ryzen 5000 را پیدا کنید که GPU را جفت کند. به شما این امکان را می دهد که از فناوری AMD Smart Access Memory بهره ببرید که با دسترسی مستقیم پردازنده به حافظه GPU ، عملکرد را بهبود می بخشد.

چرا موجودی کمی در RX 6700 XT وجود دارد؟

به دلایلی در حال حاضر در کارت های گرافیک کمبود جهانی وجود دارد.

اول ، مشکلات زنجیره تأمین مداوم وجود دارد که در نتیجه صنعت همه گیر در سراسر صنعت فناوری رخ می دهد.

مورد دیگر تقاضای بی سابقه آنها است. بازیابی ارز رمزنگاری شده بیش از یک سال است که در مناطق کلیدی مانند چین در حال افزایش است و فروشگاه ها را مجبور می کند تعداد GPU هایی که مشتری می تواند همزمان بخرد را محدود کند. جستجو برای ارز رمزنگاری شده ، مانند بیت کوین ، یک کار GPU فشرده است که به سیستم های چند کارته فوق العاده قدرتمندی نیاز دارد.

نسل فعلی کارت های AMD و Nvidia نیز به دلیل افزایش چشمگیر عملکردی که ارائه می دهند ، در میان گیمرهای معمولی تقاضای زیادی دارند. ضمن مقایسه خانواده کارتهای جدید ، تا 50٪ بهبود عملکرد نسبت به نسل قبلی پیدا کردیم. شما می توانید جزئیات جزئیات مربوط به کارآیی ترین کارت ها را در بهترین راهنمای GPU ما مشاهده کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *