آنچه شما باید بدانید


در اینجا همه مواردی که باید در مورد AirTags اپل بدانید شامل همه جدیدترین اخبار ، درزها و شایعات مربوط به پاسخ اپل به ردیاب کاشی است.

طبق شایعات ، AirTags نسخه اپل از محبوب ترین ردیاب GPS Tile است. مانند Tile ، AirTag ها باید بتوانند روی کلیدها ، کیف پول یا هر چیز دیگری که می توانید در جای خود قرار دهید ، چسبانده شوند.

در حال حاضر شایعات زیادی در مورد دستگاه از مشخصات گرفته تا ارائه تا اطلاعات مربوط به برنامه تولید وجود دارد که حاکی از آن است که اپل در تلاش است تا محصول را مخفی نگه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AirTag های اپل ، از جمله طراحی ، ویژگی ها ، مشخصات ، تاریخ انتشار و قیمت ، به پایین اسکرول کنید. حتماً این راهنما را بررسی کرده و دوباره چک کنید زیرا ما این صفحه را مرتباً به روز می کنیم.

تاریخ انتشار AirTags – چه زمانی می توانید AirTags را انتظار داشته باشید؟

بسیاری امیدوار بودند که AirTags را در یکی از بسیاری از رویدادهای اپل در اواخر سال 2020 ببینند ، اما این اتفاق نیفتاد. پیش از این ، جان پروسر تاریخ انتشار مارس 2021 را پیشنهاد کرده بود ، اما این دوباره بعید به نظر می رسد ، زیرا به نظر می رسد اپل در این ماه هیچ رویدادی را از دست داده است.

پیش از این ، پروسر اعلام کرده بود که AirTags “از نظر فنی” آماده هستند و از نظر برنامه تولید آماده هستند ، احتمالاً در زمان راه اندازی Apple Watch 6 اپل در سپتامبر 2020 اعلام خواهد شد.

گفته می شود که اپل طی ماه های آینده آیپد پرو 2021 جدیدی را معرفی می کند ، بنابراین اگر مراسمی برای آن برگزار شود ، سرانجام می توانیم شاهد این موضوع باشیم

قیمت AirTags – هزینه AirTags چقدر است؟

هیچ اطلاعات موثقی درمورد هزینه Apple AirTag وجود ندارد. به طور سنتی ، محصولات اپل گرانتر از دستگاه های رقیب هستند ، بنابراین ما انتظار داریم که آنها بیش از کتابخانه آهنگ Tile باشند.

در حال حاضر Tile برچسب کاشی را با قیمت 34.99 پوند (دو بسته) ، Tile Mate با قیمت 19.99 پوند ، Tile Slim با 24.99 پوند و Tile Pro با 29.99 پوند به فروش می رساند.

طراحی و ویژگی های AirTags

AirTags شایعه ترین پاسخ اپل به Tile است و سامسونگ اخیراً SmartTag را معرفی کرده است که با Galaxy S21 جور در می آید.

لوازم جانبی ردیابی به شما امکان می دهد هر موردی را که به آن متصل کرده اید ، پیدا کنید ، خواه این کلیدها ، کیف یا کیف پول شما باشد که یک Apple Card داشته باشید.

اگرچه اپل هنوز به طور رسمی وجود AirTags را تأیید نکرده است ، اما در سال گذشته به اندازه کافی نشت و شایعاتی را مشاهده کرده ایم که نشان می دهد این شرکت در تلاش است لوازم جانبی ردیابی خود را به بازار معرفی کند.

در آوریل 2020 ، اپل AirTags را به طور تصادفی در کد بتا برای به روزرسانی iOS لو داد. این شرکت همچنین ویدئویی را منتشر کرد که به طور خاص به دستگاه اشاره داشت ، و مشخص ساخت که اپل در تلاش برای حفظ نسخه است.

در گذشته ، اپل همچنین حق اختراع دستگاه مشکوکی مانند AirTag را ثبت کرده است که می توانید در زیر بخوانید:

سیستم های شناسایی فرکانس رادیویی (سیستم های RFID) ؛ برچسب های RFID ، برچسب های RFID ، جایی که برچسب های RFID به صورت کارت ، برچسب یا جاکلیدی هستند. نشانگرهای RFID ، دستبندهای RFID ، حلقه های RFID ، دیسک های RFID ، برچسب های RFID ، برچسب های RFID ، تمبرهای RFID ، مدارهای چاپ RFID ، بیماران RFID ، برچسب های گوش RFID ، فلاسک های پلاستیکی یا شیشه ای RFID ، کلیدهای RFID ، موارد قابل انعطاف ، همچنین در نسخه بسته نشده یا در انواع دیگر موارد ، از جمله تصاویر گرافیکی ؛ خوانندگان؛ کارت های هوشمند (مدارهای مجتمع) ؛ تراشه ها (مدارهای مجتمع) ، یعنی کارتهای RFID ؛ نرم افزار رایانه ای ضبط شده ، از جمله نرم افزار صدور و کنترل برچسب های RFID

در ماه ژوئن ، یک کاربر توییتر blue_kanikama آنچه به نظر می رسد به عنوان عکس بازاریابی به اشتراک بگذارید.

در همین حال ، یک فاش کننده توییتر Soybeys جلوه های صوتی AirTags را نشان می دهد. اینکه این صداها توسط برنامه پخش می شود یا توسط خود ردیاب هنوز مشخص نیست.

نشت دیگری از جان پروستر جان پروستر است. Prosser یک ویدیو را در کانال YouTube Front Page Tech به اشتراک گذاشت و به بینندگان نگاهی به لوازم جانبی ردیابی ادعایی داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=NHo7rZsUlpo

طبق گفته Prosser ، AirTags کمی بزرگتر از درب بطری است ، یک جلو سفید و تمیز و یک پشت فلزی صیقلی دارد. البته در پشت ردیاب نیز یک آرم اپل وجود دارد.

شاید متوجه شده باشید که برخلاف ردیاب های کاشی ، هیچ حفره ای برای اتصال AirTags به کلیدهای شما وجود ندارد. یکی به خصوص جالب است – و بسیاری از اپل – جزئیات این اطلاعات درز شده این است که گفته می شود اپل قصد دارد keychain را جداگانه بفروشد. جاکلیدی شامل یک کیف چرمی کوچک است که می توانید AirTag را در آن قرار دهید. اگرچه این احتمالاً به معنای پول بیشتر در جیب شما است ، پروسر در ویدیو اشاره می کند که می تواند بازار تعداد زیادی کیف پول و کیف منحصر به فرد شخص ثالث را باز کند.

تصویر: Jon Prosser /CConceptCreator

تصویر: Jon Prosser /CConceptCreator

در مورد آنچه در داخل ردیاب است ، Prosser می گوید AirTags از فناوری فوق پهن باند (UWB) برای ردیابی مکان فوق العاده دقیق در برنامه Find My استفاده خواهد کرد.

در زیر می توانید تجسم های سه بعدی AirTags ساخته شده توسطCConceptCreator را مشاهده کنید. این تجسم ها براساس ویدئوهایی است که قرار است برای حفاظت از منبع در اختیار پروسر قرار گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *