سیستم HT-S40R 5.1 سونی با قیمت مناسب یک سینمای خانگی ارتقا یافته است


سونی HT-S40R را معرفی کرد ، یک سیستم صوتی 5.1 کاناله فراگیر که از بلندگوهای بی سیم عقب بهره می برد.

با وجود همه افراد در خانه (هرچند امیدوارم به زودی تغییر کند) ، نیاز به ارتقا up سیستم های صوتی کاملاً گرد و خاکی و قدیمی وجود دارد.

جدیدترین سونی HT-S40R (349 پوند / 389 یورو) است که ترکیبی از نوار صدا ، ساب ووفر و کانالهای بی سیم در بلندگوهای عقب است و هدف آنها پخش صدا در فضای اتاق است. اگر تعجب می کنید هیچ دالبی اتمس روی میز نیست ، زیرا در عوض سیستم از Dolby Audio پشتیبانی می کند. اگر می خواهید یک سیستم فراگیر فراگیر داشته باشید ، باید لیست بهترین موسیقی متن های Dolby Atmos ما را بررسی کنید.

کل توان خروجی 600 وات تخمین زده می شود ، بنابراین قادر است با بلندگوهای اضافی خود سر و صدای زیادی ایجاد کند – بیشتر از HT-G700 Atmos / DTS: X از سال 2020.

مزیت اتصال بی سیم به معنی کابل کمتر است ، بنابراین کابل های کمتری وجود دارد که می توانند در اتاق نشیمن شما گیر بیفتند و باعث راحتی بیشتر سیستم شوند. به نظر نمی رسد بلندگوهای عقب از باتری استفاده می کنند و باید روشن شوند ، زیرا با تقویت کننده بی سیم کار می کنند ، بنابراین به نظر می رسد فضای بیشتری برای جعبه اضافی وجود دارد.

با تلویزیون های BRAVIA سونی هم افزایی وجود دارد ، زیرا صدا از یک تلویزیون سازگار می تواند به صورت بی سیم به سیستم سینمای خانگی ارسال شود. این طراحی همچنین برای تکمیل جدیدترین تلویزیون های سونی با باند باریک ، جمع و جور و ساب ووفر بی سیم و پشتی بی سیم طراحی شده است. به نظر می رسد که یک طراحی صرفه جویی در فضا در لیست اولویت ها قرار دارد. نوار صدا ، بلندگوهای عقب و تقویت کننده بی سیم نیز از نصب دیوار پشتیبانی می کنند.

اتصالات HDMI ARC (بدون eARC در لیست) ، نوری ، USB و ورودی ورودی آنالوگ است. HT-S40R همچنین از پشتیبانی بلوتوث برخوردار است ، بنابراین موسیقی می تواند به صورت بی سیم از یک دستگاه تلفن همراه پخش شود.

HT-S40R همچنین دارای 4 حالت گوش دادن در سینما ، موسیقی ، صدای استاندارد و خودکار است. حالت های شبانه و صوتی نیز در آن گنجانده شده و احتمال اشتباه در کنترل صدا در زیر وجود دارد.

Sony HT-S40R 349 ​​پوند / 389 یورو قیمت دارد و از می 2021 برای خرید در دسترس خواهد بود. لیست موسیقی متن ما را مرور کنید تا بهترین گزینه ها را با هر قیمتی ببینید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *