فیس بوک ، مسنجر ، اینستاگرام و واتس اپ پس از وقفه ای جدی بازگشتند


به روزرسانی: خدمات فیس بوک اکنون پس از یک وقفه نسبتاً طولانی جمعه شب ، در حال بازگشت به اینترنت هستند. واتس اپ و اینستاگرام به نظر می رسد اکنون که حدود 45 دقیقه آفلاین بوده اند ، خوب کار می کنند. مسنجر هم اکنون در حال کار و کار است.

مشخص نیست که چه عواملی باعث خاموشی شده است ، اما به اندازه کافی بزرگ بود تا چهار مورد از محبوب ترین برنامه ها را در کره زمین از بین ببرد ، حتی اگر همه آنها از یک زیرساخت استفاده می کنند.

فیس بوک به طور رسمی در مورد این موضوع توضیحی نداده است ، اما این بازی به “تعدادی از مشکلات” کاربران آسیب می رساند ، در حالی که اینستاگرام در توییتر خود نوشت مشکلات دسترسی به فیدهایی که برخی از کاربران تجربه کرده اند قبلاً حل شده است.

داستان اصلی در زیر ظاهر می شود …

به نظر می رسد بسته شخصی فیس بوک از برنامه های بسیار محبوب – از جمله اینستاگرام ، واتس اپ و مسنجر – جمعه شب دچار وقفه های گسترده ای می شود.

گزارش های گسترده در رسانه های اجتماعی و وب سرویس Down Detector نشان دهنده اختلالات قابل توجهی در دامنه خدمات ارائه شده توسط غول رسانه های اجتماعی است.

در حال حاضر ، سایت شناسایی جمعیت Down Detector خدمات فیس بوک را به عنوان چهار سرویس تحت تأثیر بیشتر نشان می دهد که نمودارهای مربوطه پرش های یکسان را نشان می دهد.

به نظر نمی رسد در زمان نگارش ، خدمات تلفن همراه و وب برای برنامه های فوق الذکر کارساز باشد. درست همین جا بررسی های معتبر ما قادر به ارسال پیام در مسنجر ، اتصال به WhatsApp یا به روزرسانی خوراک اینستاگرام خود در دستگاه های تلفن همراه یا وب نبودیم. ما توانستیم یک به روزرسانی آزمایشی وضعیت فیس بوک را در Facebook.com ارسال کنیم.

مرتبط: نحوه حذف فیس بوک

هیچ یک از سرویس های آسیب دیده هنوز از طریق حساب های توییتر خود اخطار خاتمه صادر نکرده اند. ما این داستان در حال تکامل را در طول شب دنبال خواهیم کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *