قیمت ، تاریخ انتشار ، ویژگی ها و غیره


ما این تصور را داشتیم که جعبه جدیدی از تلویزیون اپل در سال 2020 ظاهر می شود ، اما با انتشار و انتشار شایعات ، احتمالاً سال 2021 جایگزین خواهد شد.

صادقانه بگویم ، چه کسی می داند که سرانجام جعبه جدید Apple TV چه زمانی می رسد. به سبک واقعی اپل ، آنها تأیید نکرده اند که حتی در دست توسعه است و علی رغم انتشار Apple Arcade ، Apple TV + و آخرین به روزرسانی مهم tvOS ، به نظر می رسد هرگونه راه اندازی یک کاندید اصلی برای جعبه جدید Apple TV است.

حدس و گمان هایی در مورد اینکه آیا اپل رویدادی را در ماه مارس برگزار می کند وجود دارد ، اگرچه برخی اکنون می گویند این رویداد به آوریل 2021 منتقل شده است. در هر صورت ، به نظر می رسد جعبه به روز شده اپل تی وی در آستانه است و آنچه در مورد آن می دانیم در اینجا است.

جعبه جدید Apple TV چه زمانی منتشر می شود؟

Apple TV HD در اکتبر 2015 به فروش رسید. آخرین جعبه Apple TV که در سال 2017 منتشر شد ، پشتیبانی 4K و HDR را با خود به همراه داشت. جعبه جدیدی در سال 2019 وارد نشده است.

جان پروسر در توییتر خود نوشت که Apple TV 4K جدید با نام رمز Neptune T1125 آماده تحویل در ماه مه سال 2020 است.

این امر کاملاً نادرست بود ، زیرا کادر جدیدی نمایش داده نمی شود. بلومبرگ نقل می کند که “افراد آشنا به توسعه” معتقدند که این دستگاه برای مدتی در اوایل سال 2021 تحویل داده می شود و دیگران تنظیمات خود را مطابق با این گزارش تغییر می دهند.

قیمت Apple TV 6 جدید چقدر است؟

نسخه 32 گیگابایتی Apple TV 4K با قیمت 179 پوند و 199 پوند برای نسخه 64 گیگابایتی به فروش می رسد. نسل چهارم Apple TV HD هنوز با قیمت 149 پوند در دسترس است.

با نسخه های 64 گیگابایتی و 128 گیگابایتی Apple TV 6 ، که گفته می شود در دست توسعه است ، این احتمالاً جایگزین پیکربندی های 32 گیگابایتی / 64 گیگابایتی خواهد شد.

با توجه به اینکه Apple TV 6 جریان کمتری دارد و رمزگشای بیشتری دارد ، فکر ما در این زمینه این است که قیمت 179 و 199 پوند ثابت باقی بماند.

Apple TV 2021 جدید چه شکلی است؟

نکته ای که در مورد جعبه جدید Apple TV ثابت است این است که طراحی فیزیکی آن ثابت خواهد ماند.

این بدان معنا نیست که نمی تواند از بروزرسانی استفاده کند. جعبه فعلی دارای یک خروجی HDMI 2.0 است و با تغییر به HDMI 2.1 امکان eARC برای صدای Atmos فراهم می شود.

طبق 9to5mac ، یک ریموت جدید در حال کار است. کنترل از راه دور سیری فعلی بسیار محبوب نیست و برای بازی های ایده آل نیست ، به خصوص از آنجا که این جدیدترین پخش کننده جریان به عنوان یک دستگاه بازی قرار گرفته است.

جعبه جدید Apple TV چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

جعبه فعلی حاوی یک چیپ ست قدرتمند A10X است ، اما اطلاعات نشان داده شده در iOS 13.4 نشان می دهد که پخش کننده جدید این ویژگی را برای عملکرد بهتر بازی به A12 یا A13 افزایش می دهد.

A12X از Apple TV به یک پلتفرم بازی قدرتمندتر تبدیل خواهد کرد. 9to5mac اعلام کرد که اپل نسخه های 64 و 128 گیگابایتی را تولید می کند تا اطمینان حاصل کند که فضای کافی برای ذخیره سازی بازی وجود دارد.

از نظر HDR ، جعبه موجود از استاندارد صنعت HDR10 به همراه Dolby Vision پیشرفته تر پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه کتابخانه پخش اپل تی وی + به شدت از Dolby Vision پشتیبانی می کند ، فکر می کنیم HDR10 + بعنوان آخرین جعبه در نظر گرفته شود.

مطمئناً شامل tvOS 14 یا (با توجه به مدت زمان طولانی) هر خروجی از این سیستم عامل است که می توان از آن اطمینان داشت. از ویژگی های جدید tvOS می توان به دوربین فیلمبرداری و لوازم جانبی مجهز به HomeKit از طریق Siri یا Control Center اشاره کرد. اگر مالک خانه هوشمندی داشته باشد ، می تواند اعلان های زنگ را بر روی صفحه بزرگ دریافت کند که پخش زنده را در خانه نشان می دهد.

قابلیت های چند نفره با از بین بردن سریع بلافاصله به Apple Arcade افزوده شده است ، بنابراین بازیکنان می توانند از همان نقطه ای که متوقف شده اند ادامه دهند. گیمرها می توانند از طریق مرکز کنترل بین کاربران جابجا شوند و اطلاعات مربوط به پیشرفت بازی ، دستاوردهای مرکز بازی ، رتبه بندی و دوستان را ذخیره می کند.

پلتفرم Apple TV اکنون از کنترلرهای Xbox در Xbox Elite 2 و Adaptive controller پشتیبانی می کند. پشتیبانی از YouTube 4K نیز وجود دارد و پشتیبانی از تصویر در تصویر (PIP) نیز در سیستم Apple TV با پشتیبانی AirPlay وجود دارد که می تواند با 4K انتقال یابد. هر بار که جعبه جدید Apple TV را راه اندازی می کنید ، می توانید از همه این ویژگی ها و هر چیز دیگری که اپل آستین خود را آماده کرده است لذت ببرید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *