موج بعدی پخش باند پهن در انگلیس تأیید شده است – آیا منطقه شما در این لیست است؟


دولت از برنامه ریزی برای توسعه زیرساخت های باند پهن خود برای رساندن سرعت اینترنت گیگابیتی به برخی از جوامع دورتر انگلیس خبر داده است.

با شروع سال آینده ، خانه ها و مشاغل تجاری در کمبریج شایر ، کورن وال ، کامبریا ، دورست ، دورهام ، اسکس ، نورتومبرلند ، تاینساید جنوبی و دره تیز اولین کسانی هستند که از این سرمایه گذاری قابل توجه بهره مند می شوند.

به عنوان بخشی از یک پروژه 5 میلیارد پوندی با هدف رساندن سرعت گیگابیت به 85 درصد انگلیس تا سال 2025 ، مناطق بعدی موج اولیه انتظار می رود نورفولک ، شروپشایر ، سافولک ، ووسترشایر ، همپشایر و جزیره وایت باشند.

دولت می گوید 40٪ از کشور در حال حاضر به سرعت گیگابایت دسترسی دارند که بیش از 9٪ در سال 2019 افزایش یافته است. وزیر امور خارجه دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش الیور داودن گفت که هدف تا پایان 60٪ است سپس 2021 با برخی از مناطق کم جمعیت در سال 2022 پایان می یابد.

داودن در مصاحبه با بی بی سی گفت: “ما قبلاً با پروژه Gigabit پیشرفت چشمگیری داشته ایم – مأموریت ملی ما برای ارائه سریعترین شبکه باند پهن بر روی کره زمین به همه در کشور است. چالش 20٪ آخر است که امکان تحویل تجاری ندارد – و این برنامه های امروز ماست. “

مرتبط: بهترین روتر

وزیر امور خارجه گفت که دولت هنوز می خواهد بیش از هدف 85٪ را تا سال 2025 محقق کند و برای اطمینان از در دسترس بودن منابع مناسب برای ایجاد ظرفیت با شرکت های ارتباط از راه دور همکاری خواهد کرد. این برنامه ها بخشی از برنامه های دولت برای “برابر سازی” اقتصاد انگلیس است ، بنابراین ، می دانید ، فقط لندن و چند قلعه محافظه کار نیستند که از همه مزایای تغییر برخوردار می شوند. مطمئناً ، با دستیابی به سرعت باند پهن ، صاحبان خانه و مستاجر در انگلیس هنوز مجبور به پرداخت قیمت های تورم برای بالاترین سرعت هستند ، بنابراین برای تحقق این امر ممکن است کمی تسطیح بیشتر لازم باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *