نحوه تماشای اولین نمایش “شاهین و همبستگی زمستانی” در دیزنی پلاس


نحوه تماشای The Falcon and The Winder Soldier: سری جدید و اصلی مارول در دیزنی پلاس به نمایش در می آید و جمعه جمعه قسمت اول آن را به نمایش می گذارد. در اینجا نحوه تماشای جدا شدن کاپیتان آمریکا آمده است.

به دنبال موفقیت دست نیافتنی WandaVision ، مرحله چهارم جهان سینمایی مارول (MCU) با بازی شاهین و سرباز زمستانی ادامه دارد. این اتفاق پس از وقایع فیلم “انتقام جویان: بازی نهایی” برای سال 2019 رخ می دهد که با حیرت انگیز فاز سه پایان یافت. این سریال تا شش هفته آینده ادامه خواهد داشت و هفته ای یک قسمت به طور انحصاری در سرویس پخش جریانی دیزنی پلاس قرار می گیرد.

نحوه تماشای The Falcon و Winter Solider در دیزنی پلاس

متأسفانه ، راهی برای تماشای سری جدید MCU به غیر از ثبت نام در سرویس پخش دیزنی پلاس وجود ندارد. دیگر هیچ دوره آزمایشی رایگان وجود ندارد ، بنابراین باید رتبه را کاهش دهید. هزینه دیزنی پلاس اکنون 7.99 پوند در ماه یا 79.99 پوند در سال است. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.

پس از اشتراک ، می توانید اولین قسمت “شاهین و سرباز زمستانی” را از ساعت 8 صبح جمعه 19 مارس در انگلستان تماشا کنید. در پنج ساعت آینده همزمان یک قسمت جدید حذف خواهد شد.

شاهین و سرباز زمستانی چه کسانی هستند؟

فالکون سام ویلسون است ، متحد تزلزل ناپذیر استیو راجرز فقید ، معروف به کاپیتان آمریکا. در پایان Avengers: Endgame ، ویلسون وقتی غروب خورشید سپر راجرز به عنوان مسیر OG Cap به او اهدا شد ، عملاً کاپیتان جدید آمریکا شد. ویلسون برای اولین بار در سری جدید مشغول کار بر روی این گوشته است ، جایی که سوکول بار دیگر توسط آنتونی مکی به تصویر کشیده می شود.

سرباز زمستان در فیلمی مستقل به همین نام درباره فیلم های کاپیتان آمریکا و انتقام جویان بازی کرد. نام اصلی وی باکی بارنز ، بهترین دوست استیو راجرز است. او مانند کاپیتان آمریکا یک ابر سرباز جنگ جهانی دوم بود که گمان می رفت مرده است. در عوض ، بارنز در اتحاد جماهیر شوروی بهبود یافت ، شستشوی مغزی داده و کشته شد. سرانجام ، او به مرور به سمت روشن خود برمی گشت تا در جنگ جنگ بی نهایت توسط Thanos فراموش شود. او بهبود یافت و در آخرین نبرد علیه Thanos در Endgame شرکت کرد. سباستین استن بار دیگر نقش خود را برای سری جدید بازی خواهد کرد.

طرح “شاهین و سالیدار زمستانی”

آخرین تریلر این مجموعه که این هفته منتشر شد ، نشان می دهد که سوکول موفق می شود از سپر معروف – هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی – برخوردار شود. خوشبختانه ، او یک شریک دارد که از طریق این آبهای موذی به او کمک کند ، زیرا آنها گروهی از آنارشیست ها را تهدید می کنند که نظم جهانی را تهدید می کنند. در این نمایش امیلی ون کمپ در نقش شارون کارتر (خواهرزاده پگی) ، ویات راسل در نقش جان واکر و ژرژ سن پیر در نقش ژرژ باتروک حضور خواهند داشت.

در خلاصه داستان رسمی این سریال آمده است: “سام ویلسون پس از ارائه روپوش کاپیتان آمریکا در پایان Avengers: Endgame ، در یک ماجراجویی جهانی با باکی بارنز همکاری می کند که توانایی های آنها را هنگام جنگ با گروه آنارشیست ، Flag Breakers ، آزمایش می کند. “

https://www.youtube.com/watch؟v=ojGHE581lsMمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *