کابل USB-C Dual DAC Astell & Kern قصد دارد صدای تلفن هوشمند را متحول کند


Astell & Kern اینجاست تا با کابل DAC USB-C USB USB دستگاه تلفن همراه خود را از صدای بد نجات دهد. خوب ، مگر اینکه دستگاه iOS داشته باشید …

Astell & Kern کابل AK USB-C Dual DAC (109 پوند) را معرفی کرده است که به گفته شما این امکان را به علاقه مندان موسیقی می دهد تا “بهترین کیفیت صدا” را از طریق رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه تجربه کنند. به مجموعه محصولات پخش کننده های موسیقی قابل حمل و هدفون که به خوبی بررسی شده اند ، می پیوندد و در حال حاضر برنامه ریزی شده است که فقط از تلفن های هوشمند Android ، رایانه های شخصی Windows 10 ، رایانه لوحی یا MacOS پشتیبانی کند.

عدم پشتیبانی از دستگاه iOS به میزان جریان مورد نیاز برای تغذیه کابل بستگی دارد. از آنجا که این یک پیکربندی کابل دوتایی است ، برای کار کردن بیشتر از یک کابل به جریان نیاز دارد و دستگاه های فعلی iOS میزان “برق خروجی” را محدود می کنند ، بنابراین این مورد در مورد تاس های تلفن همراه است.

معرفی کابل USB-C DUAL DAC به دلیل روند مداوم تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در پرش از جک هدفون و شامل DAC با عملکرد پایین در تنظیمات ، بر کیفیت پخش موسیقی با کیفیت بالا تأثیر می گذارد (به ویژه با وجود همه آن نویزهای رقابتی در مدارهای هوشمند). به گزارش A&K ، کابل DAC دوگانه را به برق متصل کنید ، یک جفت هدفون 3.5 میلی متری به آن متصل کنید و آماده هستید تا تجربه شنیدن Hi-Fi خود را همانطور که باید شنیده شود شروع کنید.

در داخل Dual DAC دو CIRrus Logic CS43198 MasterHIFi CIP وجود دارد که از پخش صوتی Hi-res تا DSD256 بومی و 32 بیتی / 384 کیلوهرتز پشتیبانی می کنند. A&K موفق شد اجزای لازم را به اندازه یک بسته آدامس (17 50 50 10. 10.3 میلی متر) جمع کند ، بنابراین نباید نگران حمل آن در جیب خود باشید. خازن های با طراحی سفارشی برای بهینه سازی مدار صوتی “برای سرکوب نوسانات برق” برای عملکرد پایدار یکپارچه شده اند.

کیفیت صدا ، به گفته A&K ، بدون تحریف ، “زنده ، گرم و شفاف” روشی است که هنرمند در نظر گرفته است و کابل می تواند به اندازه کافی هدفون متفاوت با امپدانس بالا را با سطح خروجی 2 ولت کنترل کند (شرط بدون بار).

کابل Astell & Kern AK USB-C DAC dual DAC با قیمت 109 پوند باید از آوریل به بعد به فروش برسد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *