OnePlus 9R 5G یک گوشی مخصوص بازی خواهد بود و تیزر جدید آن را ثابت می کند


وان پلاس هرگز زحمت نشان دادن تلفن های خود قبل از عرضه را نداشت و اکنون زمان آن فرا رسیده است که OnePlus 9R 5G لحظه ای در آفتاب قبل از رویداد هفته آینده باشد.

تیزر منتشر شده در حساب OnePlus India یک بار دیگر نشان می دهد که اضافه شدن “R” به محدوده آینده OnePlus 9 هنگامی که در نمایشگاه سه شنبه ظاهر می شود ، روی بازی های موبایل تمرکز خواهد کرد

این شرکت می گوید: “بازی های موبایل در شرف رسیدن هستند” ، در حالی که به نظر می رسد تصویر همراه نیز نشان می دهد که یک کنترلر برای گوشی در حال چرخش است. این تصویر همچنین می تواند پیوست های گوشی را نشان دهد ، که به شما امکان می دهد گیم پلی پیشرفته تری داشته باشید ، اما برای تأیید باید تا 23 مارس صبر کنیم.

اوایل هفته جاری طی مصاحبه ای با News18 Tech مدیر عامل شرکت پیت لاو به ما ایده ای از انتظارات از بازی های OnePlus 9R داد. وی اشاره کرد که تلفن دارای کنترل های “همه گیر” برای بازی ها و همچنین پیمایش روان صفحه نمایش است. بسته به آنچه برای هفته آینده اعلام می شود ، این فرصت وجود دارد که در ماه های آینده در میان بهترین تلفن های بازی خود قرار بگیریم.

وی گفت: “ما همچنین می فهمیم که بازی های موبایل همچنان تمرکز اصلی جامعه کاربران OnePlus ما هستند ، به همین دلیل است که ما تجربه پرچمدار OnePlus 9R را برای کاربران بیشتر معرفی می کنیم. “

اگرچه انتظار می رود OnePlus 9R 5G مقرون به صرفه ترین گوشی در این محدوده باشد ، اما قطعاً به نظر نمی رسد بسیاری از گوشه ها بریده شود. پیمایشی آرام اشاره به این دارد که صفحه نمایش از نرخ تازه سازی بالایی برخوردار است ، شاید با نمایشگر 120 هرتز دستگاه های پیشرو رقابت کند. شاید همان پردازنده Snapdragon 888 را بدست آورد و فقط دوربین پیشرو را که در OnePlus 9 Pro خواهیم دید از دست داد.

وان پلاس سه گوشی هوشمند جدید را در روز سه شنبه 23 مارس و همچنین اولین ساعت هوشمند خود که شاید جذاب ترین دستگاه رویداد بهاری باشد ، معرفی می کند. ما پیام های زنده را هنگام ساخت پوشش خواهیم داد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *