او برای چه چیزی آماده است؟ رقیب موتورولا را برای DeX توضیح می دهد


موتورولا Ready For را رابط جدیدی برای تلفن های گران قیمت خود اعلام کرده است که شباهت زیادی به DeX سامسونگ دارد. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

او برای چه چیزی آماده است؟

Ready For به شما امکان می دهد با استفاده از کابل USB-C به USB-C یا USB-C به HDMI قابلیت های تلفن Moto خود را به یک نمایشگر خارجی گسترش دهید.

Ready For با ساده ترین اصطلاحات ، تلفن شما را به چیزی نزدیک به رایانه رومیزی تبدیل می کند و به شما امکان اتصال صفحه کلید بلوتوث و ماوس را می دهد. سپس می توانید از طریق نمایشگر بزرگتر به ایمیل ها ، مرورگر و سایر برنامه های عملکردی خود دسترسی پیدا کنید.

Motorola چندین برنامه دیگر را برای این ویژگی مورد بحث قرار داده است ، از جمله اتصال آن به تلویزیون (احتمالاً اگر در خانه یک دوست یا اتاق هتل بدون تلویزیون هوشمند باشید) برای دسترسی به برنامه های پخش جریانی و استفاده از دوربین عقب تلفن برای کنفرانس ویدیویی. با بالاتر کیفیت

همچنین می توانید کنترل کننده بازی را متصل کرده و بازی های موبایل را در صفحه بزرگ انجام دهید.

هنگامی که دستگاه خود را روشن می کنید ، یک رابط کاربری ویژه با چهار حالت ذکر شده در بالا ظاهر می شود. اگر صفحه کلید یا ماوس برای اتصال ندارید ، تلفن دارای صفحه پیمایش ناوبری است.

همراه با تعمیر و نگهداری کابل ، یک ایستگاه اتصال مخصوص طراحی شده است. این یک فن دارد و اگر قصد استفاده از برخی از ویژگی های کنفرانس ویدیویی را دارید باید گزینه خوبی باشد.

کدام تلفن های موتورولا از Ready برای پشتیبانی می کنند؟

Ready For در ابتدا در Moto Edge Plus به بازار عرضه می شود ، نسخه بالاتر از Moto Edge که ما آن را در بهترین لیست تلفن های میان رده خود مورد استقبال قرار داده و پیشنهاد می کنیم.

ویدئوی آزمایشی ، که می توانید در زیر مشاهده کنید ، مربوط به Moto Edge Plus و شبکه تلفن همراه ایالات متحده Verizon است. نسخه ی نمایشی تلفن 5G متصل به یک مانیتور قابل حمل USB-C را برای فضای کاری تلفن همراه نشان می دهد.

ما تصور می کنیم که این ویژگی در سایر گوشی های موتورولا نیز ظاهر خواهد شد. شایعات قبلی حاکی از آن بود که دستگاه Moto G آینده که احتمالاً Moto G100 نامیده می شود ، از پشتیبانی Ready For برخوردار است.

Moto Edge

Ready For چگونه به نظر می رسد؟

ما هنوز فرصتی برای امتحان کردن Ready For نداشته ایم ، بنابراین بهترین راه برای کشف سیستم در پیش نمایش محصول زیر است.

https://www.youtube.com/watch؟v=_6cMRTiRAYU

قبلاً این را ندیده ایم؟

بله ، بله ، ما داریم سرویس DeX سامسونگ از نظر عملکرد بسیار مشابه است – با این وجود می تواند به صورت بی سیم کار کند ، چیزی که به نظر نمی رسد در اینجا موجود باشد. سامسونگ همچنین فروش یک داک ویژه را آغاز کرده است ، اما در سال های اخیر فشار به سمت اتصال خالص کابل بوده است.

موتورولا حتی در گذشته نیز با لوازم جانبی Atrix LapDock خود ، چیزی شبیه به این را امتحان کرده است که تلفن شما را به یک نمایشگر بزرگتر گسترش می دهد. این یک طاقچه ، ایده عجیب بود ، اما ایده ای که به نظر نمی رسید هرگز به جایی برود.

آیا این یک جایگزین واقعی برای لپ تاپ یا کامپیوتر خواهد بود؟

احتمالا نه.

به نظر می رسد این ایده ها هر چند سال یک بار مطرح می شوند و هنوز تأثیر زیادی نداشته اند.

ایده عالی است و مواد بازاریابی این تصور را ایجاد می کنند که تلفن به زودی جایگزین هر عنصر فنی دیگری می شود که دارید. نتیجه این است که پشتیبانی از برنامه در دسترس نیست و معمولاً بهتر است فقط به این لپ تاپ بچسبید.

در حال حاضر ، حداقل تا زمانی که به درستی آن را امتحان کنیم ، باید به نفع شک آماده باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *