برای آخر هفته به یک بازی عالی احتیاج دارید؟ Doom Eternal اکنون تنها 12.97 پوند است


اگر می خواهید آخر هفته اعضای بدن شیاطین جهنمی را پاره کنید ، پس ما برای شما یک معامله داریم – Currys PC World به شما اجازه می دهد Doom Eternal عالی را فقط با قیمت 12.97 پوند لمس کنید.

با پیشنهادی که برای نسخه های PS4 و Xbox One از این بازی در دسترس است ، هرگز فرصت بهتری برای شیرجه رفتن در یکی از بهترین عناوین سال 2020 برای بخشی از قیمت نبوده است.

Doom مدت زیادی است که در ژانر تیراندازی اول شخص مورد استفاده قرار می گیرد ، اما هنگامی که این مجموعه در سال 2016 مجدداً مورد نیاز مجدداً شروع شد ، حق رای دادن مجدداً تاج خود را به عنوان یکی از بهترین بازی های تیرانداز دوران مدرن بازیافت.

Doom 2016 با گیم پلی سریع که باعث شد Call of Duty در مقایسه کند شود ، یک موفقیت بزرگ بود و دنباله آن ، Doom Eternal ، بیشتر به پایه های محکم نسخه قبلی خود دست یافت.

وقتی بازی منتشر شد ، ما واقعاً تحت تأثیر بازی قرار گرفتیم و به آن درجه چهار ستاره و جمله زیر را دادیم: “Doom (2016) برای سریال مالچینگ شیاطین مورد علاقه ما ، چیزها را به 11 تبدیل می کند. با نرم افزار Doom Eternal ، id Software میزان صدا را به 20 افزایش می دهد. دارای موسیقی متن فیلم پر جنب و جوش ، عملکرد ضربان قلب و مناظر خیره کننده جهنمی است ، اما دنباله آن هنوز هم بدون نقص نیست. “

تقریباً 14 ساعت طول می کشد تا از طریق مبارزات اصلی بازی کنید ، اما حالت های چند نفره و همچنین بسته های DLC معمولی نیز وجود دارد تا چیزهای تازه را حفظ کنید. با کمتر از قیمت اجاره کاملاً جدید فیلم ، نمی توان گفت منصفانه تر از آن باشید.

اگر قبلاً به کنسول نسل بعدی روی آورده اید ، نگران نباشید ، نسخه های نسل قبلی Doom Eternal با PS5 و Xbox Series X / S سازگار هستند.

برای هر کس که سال گذشته Doom Eternal را از دست داد ، اکنون زمان مناسب برای ارزان کردن آن است و می داند که این همه هیاهو چیست. اگر خارش دارید که انبوه دشمنان را با سرعت بالا نابود کنید ، پس من فکر نمی کنم که بازی بهتری را پیشنهاد دهم.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را خریداری کنید ، می توانیم کمیسیون بدست آوریم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *