برنامه های اپل برای یک رویداد در ماه مارس ممکن است تغییر کرده باشد – در اینجا آخرین برنامه ها است


اگر اپل قصد دارد در ماه مارس رویدادی ویژه برای رونمایی از مدل های جدید iPad Pro و ردیاب های AirTags برگزار کند ، بهتر است برنامه های خود را اعلام کنید. مخصوصاً وقتی تاریخ رسیدگی 23 مارس باشد.

اکنون ، طبق گفته یکی از رهبران برجسته ، اپل در واقع قصد دارد این رویداد را در ماه آوریل برگزار کند. جان پروسر معتقد است که اپل تصمیم گرفته تا ماه آینده صبر کند تا ویترین سنتی بهار خود را برگزار کند.

اپل در مارس در چند سال گذشته محصولات خود را معرفی کرد ، به طور سنتی مدل های iPad ، اما به نظر می رسد این شرکت پیشنهاد قیمت داده است ، وقت آن رسیده است. این تصمیم اعلام شده باعث هزینه ابروهای پروزر خواهد شد ، زیرا وی قول داده بود که اگر پیش بینی 23 مارس نادرست باشد ، آنها را تراش خواهد داد.

همچنین قابل قبول است که اپل به هیچ عنوان رویدادی برگزار نمی کند ، بلکه تصمیم دارد از محصولات جدید خود را از طریق بیانیه مطبوعاتی رونمایی کند ، مانند برخی موارد.

مرتبط: بهترین آیپد

وقتی پیام ها ظاهر می شوند ، بسیاری از ناظران انتظار دارند مدل های iPad Pro به روز شده در فناوری نمایشگر مینی LED به نمایش درآیند. این احتمالاً اولین تبلت اپل است که از زمان عرضه اولین آیفون 5G در اواخر سال 2020 فناوری 5G را ارائه می دهد. ما همچنین انتظار داریم که این تبلت شامل پردازنده A14 Bionic بهبود یافته باشد. با این حال ، ما انتظار تغییرات زیادی در طراحی را نداریم.

همچنین عناصر ردیابی AirTags که مدت ها منتظر آن بودند ، روی عرشه قرار دارند که انتظار می رود با ردیاب های کاشی موجود رقابت کنند. شایعات همچنین به احتمال عرضه AirPods 3 اشاره دارد اما اکنون انتظار می رود در اواخر سال وارد بازار شود. مطمئناً انتظار نداریم که آیفون SE به روز شده با 5G به روز شود ، احتمالاً تا سال آینده. اپل همچنین ممکن است آخرین دسته از مکینتاشهای مجهز به M1 را معرفی کند.

امیدوارید در هفته های آینده چه چیزی از اپل ببینید؟ آیا عرضه اپل بعد از این همه سال هنوز همان جذابیت است؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *