گیمرهای PC یکی از بهترین ویژگی های Xbox Series X را دریافت می کنند


مایکروسافت اعلام کرده است که ویژگی بسیار خوب Auto HDR از سری Xbox S / X برای دستگاه های ویندوز 10 در اختیار گیمرها قرار می گیرد.

ویژگی سازگاری بسیار خوب عقب ، که به یک تلویزیون یا مانیتور سازگار با HDR نیاز دارد ، ویژگی های رنگ و کنتراست غنی تری را برای بازی هایی که هنوز برای HDR معرفی نشده اند ، به ارمغان می آورد. بنابراین ، خودکار HDR. عناوین گیمرهای رایانه ای که در محدوده دینامیکی استاندارد ارائه می شوند ، می توانند انتظار ارتقا با روشنایی تیره تر و روشن تر را داشته باشند. این ویژگی همچنین به عمق بیشتر تصویر کمک می کند.

این قابلیتی است که گیمرهای نسل بعدی Xbox از زمان عرضه کنسول های جدید در اواخر سال گذشته به آن دسترسی پیدا کرده اند. این برنامه امروز برای پیش نمایش در ویندوز در دسترس است و پیش نمایش HDR خودکار را برای بیش از 1000 بازی ایجاد شده با استفاده از DirectX 11 و DirectX 12 فراهم می کند.

مایکروسافت در پستی در وبلاگ توسعه دهندگان مایکروسافت گفت که گیمرهای رایانه های شخصی اگر بخواهند به عناوین سازگار تغییر شکل دهند ، می توانند این ویژگی را خاموش و روشن کنند.

این نویسنده ، که در لیست خود فقط Hannah نامیده می شود ، می نویسد: “در حالی که برخی از استودیوهای بازی سازی در حال توسعه بازی های رایانه ای HDR هستند ، بازی خود را کاملاً برای HDR تسلط می بخشند ، Auto HDR برای رایانه های شخصی از بازی های DirectX 11 یا DirectX 12 SDR و گسترش هوشمند استفاده می کند محدوده رنگ / روشنایی تا HDR.

“این یک ویژگی یکپارچه از پلت فرم است که به شما یک تجربه جدید بازی شگفت انگیز می دهد و از مانیتور HDR شما استفاده کامل می کند. خودکار عنوان عنوان می کند که به راحتی می توانید ویژگی را فعال کنید. به سادگی تغییر تنظیمات با ضامن به شما امکان می دهد ویژگی را روشن و خاموش کنید. “

در حال حاضر ، این ویژگی فقط در Windows Insider برای گیمرها در دسترس است. پس از توزیع این ویژگی به همه ، در اینجا نحوه فعال سازی آن آورده شده است.

باز کن تنظیمات سپس برو به سیستم->نمایش دادن
کلیک تنظیمات رنگ Windows HD ارتباط
به پایین بروید و مطمئن شوید استفاده کنیدHDR تعویض است بر
به پیمایش ادامه دهید و خواهید یافت HDR اتوماتیک تعویض این را به بر همچنین این همه است. ساده است.

تابع چرخش رو گرفتی؟ نظرات خود را با ما در توییتر بررسی کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *