آینده گلکسی نوت 21 مشخص شده است


اخیراً صحبت های زیادی در مورد آینده خط گلکسی نوت شده است ، شایعات زیادی حاکی از آن است که این مجموعه راه خود را طی کرده است.

در پنجاه و دومین نشست سالانه سهامداران سامسونگ ، DJ Koh ، مدیر عامل بخش اطلاعات و ارتباطات سیار سامسونگ ، (از طریق Sammobile) گفت كه راه اندازی نوت 21 در سال جاری به دلیل كمبود جدی تراشه مشكل است.

با این حال ، این گزارش ادامه می دهد که یک دستگاه نوت جدید در سال 2022 انتظار می رود و برنامه برای نسخه های بعدی با نسخه های قبلی متفاوت خواهد بود. این ممکن است به این معنی باشد که یادداشت بعدی را از اوت در شکاف معمول خود قرار نمی دهیم.

بیشتر این موارد برای ما کاملاً منطقی است ، زیرا انتشار قلم S Pen Galaxy S21 Ultra نیاز به دستگاه مشابه دیگری را کمتر روشن می کند. مخصوصاً وقتی به نظر می رسد تراشه های سطح بالا در اطراف کم ندارند.

سامسونگ در آینده با سری Note چه کاری می تواند انجام دهد؟

سری Note مدت هاست که گل سرسبد واقعی گوشی سامسونگ در سال است. همانطور که بعد از سری S گسترده تر ظاهر شد ، می تواند برادر خود را بهبود بخشد و اغلب اوقات با اجزای جدیدتر مانند آخرین تراشه کوالکام در دسترس است.

سامسونگ با Note 20 Ultra مشکلات فوکوس دوربین را که گریبانگیر S20 Ultra شد و به یک گوشی بسیار بهتر تبدیل شد ، به طرز چشمگیری بهبود بخشید.

ویژگی عنوان نوت S قلم آن است – قلم براق که به شکاف زیر کشیده می شود. سامسونگ با S21 Ultra تمایز اصلی Note را به دست آورد و آن را به سری S داد.

عرضه سامسونگ در چند سال اخیر برای ما تعداد زیادی از گوشی های شاخص بوده است که به مارک 1000/1000 دلاری رسیده اند. اگر سامسونگ بتواند Note را به چیزی شبیه به بهترین گوشی میان رده تبدیل کند و خط S و Fold خود را به عنوان یک گل سرسبد واقعی جا بگذارد ، می تواند سری مورد نیاز را افزایش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *