از تلفن هوشمند Google Supercam 150 پوند دریافت کنید


جدیدترین گوشی پرچمدار گوگل ، Pixel 5 ، اکنون فقط با 449 پوند – 150 پوند ارزان تر از زمانی که تلفن فقط چند ماه پیش راه اندازی شد ، قابل خریداری است.

با این قیمت پایین ، Pixel 5 اکنون حتی ارزان تر از گزینه مقرون به صرفه تر آن است: Pixel 4a 5G. با توجه به اینکه اولی دارای رزولوشن بالاتر و نمایشگر سریعتر 90 هرتز است ، علاوه بر باتری بزرگتر ، لازم نیست حدس بزنید که گزینه بهتر در حال حاضر چیست.

معامله: Pixel 5 (باز – هرگز استفاده نمی شود) فقط با قیمت 449 پوند 599 پوند

همانند تمام تلفن های Pixel قبل از آن ، نکته اصلی فروش Pixel 5 عملکرد دوربین آن است. روی کاغذ ، دستگاه دارای یک سنسور عرض 12.2 مگاپیکسلی و یک سنسور فوق العاده پهنای 16 مگاپیکسلی در پشت است که چندان به نظر نمی رسد (و ما مدت زمان زیادی برای ارتقا hardware سخت افزار در این بخش طولانی شده ایم) ، اما در داخل پردازش محاسباتی است که به Pixel 5 اجازه می دهد عکس ها را با تابش خیره کننده غیرقابل انکار کنار بگذارد.

عکس هایی که با Pixel 5 گرفته شده ، درخشان و پر جنب و جوش هستند و حتی با وجود سنسورهای نسبتاً کم ، هنوز یک اثر بوکه با ظاهری طبیعی وجود دارد که باعث می شود اجسام بیرون بیایند. حالت Night Sight گوگل نیز بازگشته است و به Pixel 5 اجازه می دهد تا مقدار زیادی رنگ را از سناریوهای کم نور جذب کند.

همانند آیفون 12 اپل ، Pixel 5 اولین دستگاه گل سرسبد گوگل است که دارای سازگاری 5G است. اگر از قبل سیم کارت 5G آماده داشته باشید ، بلافاصله می توانید به سرعت بیشتری دسترسی پیدا کنید (به شرط داشتن پوشش 5G در نزدیکی).

سرعت تازه سازی 90 هرتز این گوشی در مقایسه با گزینه 120 هرتزی که می توانید در گلکسی S21 پیدا کنید ، کمی کند به نظر می رسد ، اما با این وجود سرعت و سرعت آن بسیار بالاتر از استاندارد 60 هرتزی است که توسط اکثر گوشی های هوشمند اتخاذ شده است. اگر از یک تلفن دوست یابی ارتقا دهید ، بلافاصله متوجه تغییر خواهید شد.

معامله: Pixel 5 (باز – هرگز استفاده نمی شود) فقط با قیمت 449 پوند 599 پوند

با کمتر از 500 پوند ، تقریباً غیرممکن است که بتوانید تلفنی با کارایی دوربین مشابه که دارای قابلیت 5G باشد نیز پیدا کنید ، بنابراین اگر برای یک نسخه ارزان قیمت ارزان تر در بازار هستید – Pixel 5 با قیمت 449 پوند راهی برای خرید است. .


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را بخرید ، می توانیم کمیسیون دریافت کنیم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *