درباره گوشی بعدی Apple ANC چه می دانیم


ما قبلاً وارد سال 2021 شده ایم و شایعات و گمانه زنی هایی در مورد قسمت جلوی AirPods Pro 2 وجود دارد. آخرین گمانه زنی ها برداشت بهتری از آنچه می توان انتظار داشت را ایجاد می کنند.

به نظر می رسد AirPods جدید با طراحی خود یک قدم جلوتر خواهد رفت ، می تواند از اواخر سال 2021 در دسترس باشد و به طور آزمایشی عنوان AirPods Pro Gen 2 را دارد. آنها آخرین به روزرسانی در مورد هدفون AirPods با شایعات هستند انتظار می رود AirPods 3 در سال 2021 وارد شود ، در حالی که اپل AirPods Max را در سراسر جهان منتشر کرده است.

چه چیز دیگری می توان انتظار داشت؟ در اینجا تمام اخبار ، شایعات و نشت اطلاعات در مورد هدفون بی سیم AirPods Pro 2 وجود دارد.

AirPods Pro 2 چقدر هزینه خواهد داشت؟

AirPods Pro فعلی با قیمت 249 پوند / 249 دلار به فروش می رسد و شایعات حاکی از آن است که تغییری در قیمت گذاری هدفون های آینده ایجاد نخواهد شد.

LeaksApplePro در توییتر خود ارسال کرد که قیمت آن 249 دلار (احتمالاً 249 پوند) است و در مقایسه با نسخه های فعلی نسل ، به روزرسانی چندانی نخواهد داشت. با توجه به اینکه Pro هدست بی سیم درجه یک اپل است ، انتظار تغییر زیادی در قیمت های فعلی نداریم.

AirPods Pro 2 چه زمانی عرضه می شود؟

مینگ-چی کو ، پیش بینی کننده قابل اعتماد روز افزون اپل ، معتقد است که نسل دوم AirPods Pro در نیمه دوم سال 2021 عرضه می شود.

ما حدس می زنیم که این اولین هدفون برای فروش باشد ، با گمانه زنی های دیگر نشان می دهد که برای تولید در Q1 2022 در نیمه دوم سال 2021 تولید می شود. در هر دو مورد ، این مورد هنوز مشخص است. در گزارش بلومبرگ از اکتبر سال 2020 آمده است که AirPods Pro 2 همراه با AirPods 3 به روز شده ، راه اندازی می شود که گفته می شود نسخه های طراحی خود را از خط AirPods Pro می گیرد.

با این حال ، منابع دیگر در مورد تاریخ انتشار زودتر بحث می کنند. وبلاگ ژاپنی Mac Otakara پیشنهاد می کند که ممکن است در آوریل 2021 به همراه مدل iPhone SE به فروش برسد.

AirPods Pro بعدی چگونه خواهد بود؟

تمام شایعات تاکنون حاکی از آن است که AirPods Pro جدید از طراحی بهتری نسبت به AirPod های استاندارد برخوردار است و نشت های اخیر حاکی از آن است که ممکن است از طراحی رادیکال تری بهره ببرند.

طبق منابع بلومبرگ ، AirPods Pro 2 ساقه را به طور کامل رها خواهد کرد. در حال حاضر ، طرحی که در آزمایشات استفاده می شود دارای شکل گردتری است که “گوش کاربر را بیشتر پر می کند”. این مورد چیزی بیشتر مانند Samsung Galaxy Buds Live ارائه می دهد.

این در تضاد با گفته Ming-Chi Kuo است که چند ماه پیش اعلام کرد ، ظاهراً ظاهری یکسان دارند ، فقط با فضای داخلی که باید به روز شود.

این بدان معنا نیست که طراحی بدون ساقه آخرین خواهد بود. با توجه به گزارش بلومبرگ ، ادغام ANC ها ، آنتن ها ، کنترل ها و میکروفون ها در یک مورد AirPods Pro کوچکتر ثابت کرده است ، بنابراین ممکن است حق با کو باشد. از نو.

قاب شارژ نیز از دیگر ویژگی هایی است که گفته می شود چندین تغییر دریافت می کند ، اگرچه به دلیل اصوات آن این تغییرات ناچیز است. در اصل ، به نظر می رسد که ممکن است بلندتر و نازک تر از قبل باشد.

AirPods Pro جدید چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

نسل اول AirPods Pro دارای کاهش نویز فعال ، حالت شفافیت ، انعطاف پذیری IPX4 و پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi بود.

ما انتظار داریم که Gen 2 Pro از تمام ویژگی هایی که در محدوده فعلی AirPod ها بودند برخوردار باشد و این شامل Spatial Audio و Auto-Switching است.

در غیر این صورت ، مطابق پیام LeaksApplePro ، نسخه Gen 2 یک بروزرسانی متوسط ​​خواهد بود: کاهش صدای کمی بهتر ، دوام باتری بهتر و سنسورهای نور محیط. مورد اخیر ویژگی است که قبلاً در مورد آن شنیده ایم. طبق گزارشی توسط DigiTimes / MacRumours ، سنسورهای نور ممکن است بتوانند ضربان قلب را ردیابی کنند ، سلامتی ، حرکت و سایر حرکات فیزیکی را تشخیص دهند و در صورت صحت ، این امر باعث می شود AirPods Pro 2 به بیشتر هدفون های خوب کار شود.

جزئیات بیشتری درباره آرزوهای اپل برای عملکرد سلامتی وجود داشت. ثبت اختراع اپل در حال جاسوسی از یک برنامه ثبت اختراع 2017 برای تعدادی از ویژگی های بیومتریک است که می تواند در AirPods آینده باشد. این لیست از ویژگی ها شامل یک سنسور ضربان قلب است و انتظار می رود در نیمه دوم سال 2021 وارد شود. ما تعجب می کنیم که آیا این ویژگی ها از ویژگی های جدیدی که در Apple Watch Series 6 وارد شده عبور می کنند. ما نمی خواهیم آن را در کنار آن آزاد کنیم سیب …

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *