زنگ با زنگ خطر و آژیر خارجی امنیت خانه را افزایش می دهد


Ring Alarm از زمان راه اندازی سال گذشته یکی از سیستم های هشدار DIY مورد علاقه ما بوده است ، اما چند مورد جزئی وجود داشته است که شرکت می خواهد با انتشار آژیر خارجی و هشدار نسل دوم آنها را برطرف کند.

اولاً ، آژیر خارجی که با سیستم های هشدار جدید و قدیمی سازگار است ، در بازار انگلستان بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. آژیر خارج از منزل نه تنها به سارقان بالقوه سیگنال واضحی می دهد که خانه شما را نگران کرده است ، بلکه در صورت تحریک احتمال جلب توجه نیز بیشتر است. آژیر در فضای باز را می توان روی دیوار خارج از خانه خود نصب کرد و به صورت بی سیم به سیستم اصلی متصل شد.

Ring همچنین نسخه اصلاح شده Alarm خود را با Alarm (نسل 2) اعلام کرد. اگرچه اولین محصول خوب بود ، اما هشدار جدید با سنسورهای کوچکتر ، نصب آسان تر برای تماس و حرکت دوباره طراحی شده است. بزرگترین تغییر برای صفحه کلید جدید محفوظ است.

برای مبتدیان ، صفحه کلید جدید تمیزتر و آسان تر برای مشاهده است ، دکمه های حالت (غیرفعال ، حالت های اصلی و مهمان) در بالا قرار دارند ، جایی که تشخیص آنها آسان تر است. این باید مسلح کردن و غیرفعال کردن سیستم را آسان کند.

Ring همچنین سه دکمه جدید را در کنار صفحه کلید اضافه کرده است: هشدار ، آتش سوزی و مراقبت های پزشکی فوری. به شرطی که در Ring Protect Plus Assisted Monitoring مشترک شوید (ارزش 8 پوند در ماه) ، با فشار دادن هر یک از این کلیدها ، سه مخاطب ذکر شده از وضعیت اضطراری خاص مطلع می شوند.

این علاوه بر Assisted Monitoring است که به کار معمول خود ادامه می دهد: وقتی زنگ هشدار فعال می شود ، سه مخاطب شما تماس می گیرند تا بدانند که زنگ هشدار در ملک شما فعال شده است. این یک گام بالاتر از یک اعلان گوشی هوشمند است که می توان به راحتی آن را از دست داد ، اما نظارت کاملاً کاملی با مرکز تماس مسئول سیستم هشدار شما نیست.

هشدار آژیر خارجی را می توانید هم اکنون با قیمت 69 پوند سفارش دهید و در 31 مارس 2021 به بازار عرضه می شود. زنگ هشدار زنگ (نسل 2) نیز برای پیش خرید 219 پوندی برای یک مجموعه پنج تکه (صفحه کلید ، ایستگاه پایه) موجود است ، تماس ، حسگر حرکت و توسعه دهنده دامنه) و در 28 آوریل 2021 راه اندازی شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *