قیمت بازی و ساعت Super Mario به شدت افت کرد


نسخه جدید چاپ Super Mario Bros. Game & Watch در سال گذشته تراشه نوستالژی ما را کاملاً فعال کرد. حال یکپارچهسازی با سیستمعامل دستی نینتندو حواس سودآور ما را فعال می کند.

دستگاه جیبی پسند ، که در نوامبر گذشته وارد شد ، به مردم امکان می دهد از بازی اصلی 8 بیتی Super Mario Bros. و همچنین The Lost Levels در حال حرکت ، با حالت های تک نفره یا متناوب لذت ببرند.

فروشگاه Argos در eBay یک رایانه جیبی با قیمت 34.99 پوند ارائه می دهد که 15 پوند از RRP است ، که یکی از بهترین قیمت هایی است که از زمان راه اندازی تاکنون دیده ایم.

معامله: نینتندو بازی و تماشای 34.99 پوند (صرفه جویی 15 پوند) را در eBay دریافت کنید

در طراحی به روز شده از D-Pad به جای دکمه های چپ و راست استفاده شده است که از سال 1980 با دستگاه اصلی وارد بازار شده است – اولین دستگاه دستی نینتندو. همچنین شامل یک ساعت دیجیتالی است که 35 انیمیشن مختلف را نشان می دهد. از این رو نام ، بازی و تماشا می شود. این دستگاه دارای باتری USB است و بسیار حیرت انگیز است به طوری که به راحتی در جیب بالایی پیراهن شما جای می گیرد.

البته هیچ راهی برای اجرای بازی اصلی Super Mario Bros وجود ندارد. این در حالی است که گزینه های گیم پلی بی شماری در کنسول های یکپارچه وجود دارد ، به صورت آنلاین در مشترکین نینتندو سوییچ برای مشترکین سوئیچ موجود است. با این وجود ، نکته بسیار جالبی در مورد این رایانه دستی وجود دارد که وسوسه خرید ما می شود.

اگرچه ما دستگاه را در بررسی نکرده ایم بررسی های معتبر – ما بیش از حد به بازی های خونریزی دهنده PS5 ، Xbox Series X و Nintendo Switch مشغول بودیم – نظرات Game & Watch تا حد زیادی عالی بود.

معامله: نینتندو بازی و تماشای 34.99 پوند (صرفه جویی 15 پوند) را در eBay دریافت کنید

صفحه نمایش همراه با دکمه ها و کنترل های با کیفیت بسیار قابل تحسین است. حتی از بلندگوی کوچک به دلیل کیفیت صدای نسبی که برای چنین دستگاه مقرون به صرفه ای ارائه می شود ، تمجید می شود. این تقریباً تضمین شده است که هنگام قفل کردن ، کمی سرگرم کننده است و به محض اینکه اجازه جمع آوری مجدد را با خیال راحت داشته باشیم ، یک وسیله تخریب عالی خواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *