هدست Xbox VR منقضی شده است؟ مایکروسافت به سرعت شایعات جدیدی را سرازیر می کند


مایکروسافت بار دیگر گمانه زنی ها مبنی بر اینکه قصد دارد هدفون های واقعیت مجازی را برای کنسول های جدید X / S Xbox منتشر کند ، رد کرد.

سخنگوی مایکروسافت گفت بررسی های معتبر “کنسول VR در حال حاضر مورد توجه ما نیست” ، پس از گزارشی که به وضوح پشتیبانی VR آینده از هدفون های جدید بازی بی سیم را نشان می دهد.

IGN ایتالیا گزارش داد که قرار دادن هدفون های بی سیم Xbox در کنسول های X / S Xbox Series یک پیام (ترجمه شده) را نشان می دهد که به آنها اطلاع می دهد “به روزرسانی برای هدفون های VR موجود است”.

این بلافاصله منجر به گزارش هایی مبنی بر “منقضی شدن” هدست Xbox VR شد. با این حال ، مایکروسافت در بیانیه ای گفت که این پیام به سادگی “خطای محلی سازی” است.

در اینجا بیانیه کامل سخنگوی مایکروسافت آورده شده است: “کپی در این پیام خطا به دلیل خطای محلی سازی نادرست است. در حال حاضر ، کنسول VR کانون توجه ما نیست. “

مایکروسافت علاقه کمی به واقعیت مجازی برای کنسول های Xbox خود نشان داده و گفته است که ترجیح می دهد محتوای آن را از طریق تلویزیون تماشا کند. با این حال ، رایانه های ویندوزی یک موضوع کاملاً متفاوت هستند. تلاش های واقعیت ترکیبی این شرکت با هدایت هدفون های HoloLens کاملاً مستند است.

هیچ دلیلی وجود ندارد که از HoloLens در آینده نزدیک با Xbox استفاده شود. همچنین ممکن است از هدفون های بی سیم Xbox با هدفون های VR که مارک مایکروسافت نیز ندارند استفاده شود. در این مرحله ، به نظر می رسد دیدن دستگاه ویژه Xbox VR بسیار بعید به نظر می رسد.

رقیب بزرگ کنسول سونی اخیراً اعلام کرد که قصد دارد هدست PSVR2 نسل بعدی را برای استفاده با پلی استیشن 5 استفاده کند. ماه گذشته ، در یک پست وبلاگ ، سونی گفت: “امروز من خوشحالم که به اشتراک می گذارم که سیستم VR نسل بعدی ما روی PlayStation 5. که امکان سرگرمی استثنایی را با جهش چشمگیر در بهره وری و تعاملی فراهم می کند. بازیکنان حتی حس حضور بیشتری را احساس می کنند و پس از قرار دادن هدفون جدید ، حتی بیشتر در دنیای بازی خود غرق می شوند. “

PSVR2 سونی امری اجتناب ناپذیر است و در سال 2021 به فروش نخواهد رسید. با این حال ، به نظر می رسد هیچ رقیبی در Xbox برای جلوگیری از آن وجود ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *