Android 12 Developer Preview 2 باعث خستگی صفحه نمایش بزرگ می شود


گوگل ماه گذشته اولین پیش نمایش برای توسعه دهندگان اندروید 12 را اعلام کرد و زمینه را برای بروزرسانی مهم اندروید امسال هموار کرد که قرار است اواخر تابستان منتشر شود. اکنون DP2 ارائه شده و دارای ویژگی های جالبی است.

مرورگر Android 12 Developer برای Android 12 ویژگی های کاربر جدید زیادی را ارائه نمی دهد ، اما برخی از ابزارهای جدید API back-end را برای آماده سازی توسعه دهندگان برای چرخه جدید ارائه می دهد. این به روزرسانی که اکنون برای توسعه دهندگان با تلفن های Pixel در دسترس است ، شامل “ابزارهای جدید برای ایجاد یک تجربه کاربری عالی” است. با توجه به آنچه گوگل در پست وبلاگ توسط معاون مهندسی اندروید دیو بورک اعلام کرد ، می دانیم که Notices امسال یک نسخه بزرگ ارتقا یافته است.

اکنون که DP2 از راه رسیده است ، ما در حال مشاهده تغییرات زیبایی در Android 12 هستیم ، مانند حالت جدید یک دست که باید برای کسانی که از تلفن های هوشمند بزرگتری استفاده می کنند ، کمی تسکین دهد. همچنین یک صفحه کنترل جدید بازی وجود دارد که بارگذاری فیلم در YouTube و موارد مشابه را آسان می کند.

Android 12 DP2: حالت یک دست

همانطور که از غوطه وری عمیق 9to5Google در Android 12 DP2 در دستگاه های Pixel اشاره شد ، می توان با کشیدن انگشت به پایین در پایین صفحه ، حالت جدید یک دست را فراخوانی کرد. از این نظر ، همان ویژگی دسترسی آیفون است. به طور پیش فرض خاموش است اما با فعال شدن ، می تواند به دارندگان تلفن اجازه دهد بدون اینکه انگشت شست را روی نمایشگرهای بزرگتر بکشند ، از دستگاه خود استفاده کنند.

پس از فعال شدن ، کاربران می توانند انتخاب کنند که آیا ویژگی منقضی می شود (4 ، 8 ، 12 ثانیه یا هرگز) و اینکه آیا می خواهند هنگام تعویض برنامه ها از حالت خارج شوند.

اعتبار تصویر: 9to5Google

Android 12 DP2: صفحه بازی

Android 12 DP2 همچنین شامل یک داشبورد جذاب جدید است که به بازیکنان امکان می دهد جلسات خود را ضبط کنند ، به صورت زنده در YouTube پخش جریانی کنند ، نرخ فریم را در زمان واقعی تنظیم کنند و سریع به کنترل های “مزاحم نشوید” دسترسی پیدا کنند. به نظر نمی رسد که هنوز کاملاً توسعه یافته باشد ، بنابراین این چیزی است که باید مراقب آن باشیم. مشخص نیست که آیا این ویژگی با Stadia ادغام خواهد شد یا در همه گزینه های بازی اندروید.

اطلاعیه

بورک در مورد طراحی های جدید صحبت می کند که اعلان ها را “مدرن تر ، استفاده آسان تر و کاربردی تر” در اندروید 12 می کند. همچنین “انتقال و انیمیشن ها در کل سیستم برای به هموارتر کردن آنها” بهینه سازی خواهد شد.

مرتبط: بهترین گوشی های اندرویدی

بورک همچنین گفت که اعلان های اندروید با محتوای سفارشی “با یک نماد تزئین می شوند و امکانات مطابقت با سایر اعلان ها را گسترش می دهند.” منظور از این امر کاملاً مشخص نیست ، اما مطمئناً در ماه های آینده شاهد موارد بیشتری خواهیم بود. گوگل همچنین می گوید که اعلان های Android 12 سریعتر به ضربه های کاربر پاسخ می دهند. تا حدی ، این امر با مسدود کردن ترامپولین های اطلاع رسانی ، که می تواند روند را کند کند ، محقق خواهد شد.

بورک نوشت: “برای پاسخگویی به اعلان ها ، آندروید 12 ترامپولین های اعلان را مسدود می کند و از شروع فعالیت های هدف آنها جلوگیری می کند و ما از توسعه دهندگان می خواهیم که از این مدل دور شوند.”

صدای مرتبط با لپ تاپ

در جای دیگری از وبلاگ ، بورک اعلام کرد که از قبل در اندروید 12 با یک اثر هپتیک همراه است. “به عنوان مثال ، برنامه تماس ویدیویی می تواند از زنگ های زنگ سفارشی برای شناسایی تماس گیرنده از طریق بازخورد لمسی استفاده کند ، یا می توانید زمین ناهموار را در
بازی مسابقه ای. “

سایر به روزرسانی های جدید

ویژگی جدید دیگر درج محتوای غنی است ، که باعث می شود کاربران بتوانند تصاویر ، فیلم ها (و سایر مطالب رسا) را در اطراف برنامه ها راحت تر کنند. Google در Android 12 ، “ما در حال معرفی یک API یکپارچه جدید هستیم که به شما امکان می دهد از هر منبع محتوایی دریافت کنید: کلیپ بورد ، صفحه کلید یا کشیدن و رها کردن.”

همچنین پیشرفت های جدیدی برای صوتی چند کاناله ، پشتیبانی از تصاویر AVIF برای بهبود فشرده سازی فیلم وجود دارد. پیمایش اشاره همچنین شتاب بیشتری می گیرد و پشتیبانی از تبلت ها ، پوشه ها و تلویزیون ها را در مورد سازگاری برنامه بهبود می بخشد.

تاریخ انتشار اندروید 12

ما ثمرات این کار را تا به روزرسانی های آینده خواهیم دید. پیش نمایش های اضافی از هم اکنون تا مه برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است ، در حالی که نسخه های بتا عمومی در ماه مه در جریان نمایشگاه ویترین I / O Google آغاز می شوند. نسخه نهایی مدتی بعد از ماه اوت است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *