EA Play فردا با 60 عنوان برتر به Xbox Game Pass PC پیوست


EA Play سرانجام به رایانه Xbox Game Pass پیوست و بیش از 60 بازی – از جمله عناوین بسیار برجسته – را وارد نبرد 18 مارس کرد.

“جنگ ستارگان جدی: سفارش افتاده” ، FIFA 20 ، Titanfall 2 ، Apex Legends و Need for Speed ​​Heat عناوین افزودنی مورد انتظار هستند که فردا ساعت 22:00 در انگلستان به نمایش در می آید.

بازی های متعلق به حق رای دادن مانند Battlefield ، Madden NFL ، Command & Conquer و The Sims به آنها پیوستند. بازی جدید سگهای جنگ ستارگان Squadrons نیز بخشی از روز اول خواهد بود. لیست کامل بازی های موجود را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

علاوه بر 60 کاربر در حال اجرا ویندوز 10 ، همچنین برای 10 مورد از بهترین بازی های سری Xbox S / X مانند زمان بازی FIFA 21. به مدت 10 ساعت آزمایش می شود.

چند حلقه وجود دارد که می توانید قبل از شروع بازی از آنها عبور کنید ، اما پس از اتصال حساب ها ، بازیکنان رایانه شخصی بدون هزینه اضافی به EA Play دسترسی خواهند داشت. قبل از اینکه از شما خواسته شود برنامه دسک تاپ EA را نصب کنید ، برای بارگیری بازی مورد نظر EA Play باید از طریق برنامه Xbox وارد سیستم شوید.

همه بازی ها در برنامه دسک تاپ EA بارگیری و پخش می شوند ، نه برنامه Xbox. می توانید دستورالعمل های کامل را در این فیلم زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=fkY6EuGPEAA

عرضه EA Play برای رایانه های شخصی برای Xbox Game Pass شش ماه پس از افزودن کتابخانه EA Games برای کاربران Game Pass به کنسول های Xbox انجام می شود.

مایکروسافت امروز در یک پست وبلاگ با اعلام ادغام گفت: “از زمان ادغام با Electronic Arts ، ما در تلاشیم اعضای Xbox Game Pass Ultimate و PC را با عضویت EA Play در اختیار بگیریم.”

“ما می خواهیم از جامعه PC برای صبر و حوصله شما در طی چند ماه گذشته تشکر کنیم زیرا ما برای ارائه تجربه بهتر Xbox EA Play تلاش کرده ایم. ما خوشحالیم که با شما در میان می گذاریم که از فردا ، 18 مارس ساعت 14:00 PT ، اعضای Xbox Game Pass PC و Ultimate می توانند از تمام مزایای EA Play در ویندوز 10 بهره مند شوند. “

چند هفته ای برای مشترکان Game Pass گذشته است که آنها همچنین شاهد ادغام عناوین Bethesda در سال 2021 بودند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *