Fitbit Inspire 2 ویژگی کم نظیری از Tile دریافت می کند


از این هفته به بعد ، کاربران Fitbit Inspire 2 می توانند از طریق سرویس ردیابی دستگاه Tile ، مکان دستگاه های پوشیدنی خود را حتی در خارج از محدوده ردیابی کنند.

برای فعال کردن این ویژگی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به روزرسانی میان افزار Fitbit Inspire 2 را بارگیری کرده و سپس برنامه Tile را نصب کنید ، از این طریق می توانید دستگاه خود را متصل کنید. این ویژگی بدون هزینه اضافی برای کاربران Inspire 2 در دسترس است ، و این باعث می شود انگیزه ای برای هر کسی که قصد دارد یک ردیاب تناسب اندام جدید خریداری کند.

با استفاده از شبکه دستگاه های متصل Tile ، Inspire 2 قادر خواهد بود اتصال به یک دستگاه Tile نزدیک را ایمن کرده و مکان پینگ خود را مستقیماً برای شما ارسال کند. کوچکتر از متوسط ​​پوشیدنی ، Fitbit Inspire 2 برای پوشیدن آسان است ، اما اکنون می توانید دوباره آن را بیابید.

خرید: Fitbit Inspire 2 با اشتراک یک ساله Fitbit Premium (ارسال رایگان)

این ویژگی به ترتیب معکوس نیز کار می کند ، بنابراین اگر Fitbit Inspire 2 محکم به مچ دست شما متصل است ، اما تلفن شما هیچ کجا دیده نمی شود ، می توانید با تلفن خود تماس گرفته و مستقیماً از Fitbit یک آهنگ زنگ را فعال کنید. اگر مشترک Tile Premium هستید ، همچنین می توانید در صورت ترک خانه بدون سیستم Inspire 2 هشدار دریافت کنید.

مدیر عامل شرکت Tile CJ Prober درباره همکاری بین Tile و Fitbit توضیح داد: “Fitbit افراد را قادر می سازد زندگی سالم تر و فعال تری داشته باشند و ما می خواهیم با اطمینان از اینکه هرگز ردیاب تناسب اندام خود را از دست ندهید به شما کمک کنیم. با استفاده از فناوری Tile Finding اکنون مستقیماً از طریق Fitbit Inspire 2 ، هرگز نگران از دست دادن یک قدم نخواهید بود. Wearable یک دسته جدید هیجان انگیز است که می توانیم از آن پشتیبانی کنیم و به یکپارچه سازی های موجود در هدفون و لپ تاپ کمک خوبی کنیم. “

هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا قابلیت ردیابی کاشی در سایر دستگاه های Fitbit مانند Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 که اخیراً منتشر شده است ، وجود ندارد ، اما این قطعاً ویژگی است که دوست داریم در دوره جدیدتر سایش مشاهده کنیم.

آیا با این ویژگی بارگیری جدید Fitbit Inspire 2 را دریافت خواهید کرد؟ TrustedReviews را در فیس بوک و توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *