Horizon Zero Dawn برای عناوین PS4 و PS5 ، افت حماسی بازی در خانه


سونی ده بازی بعدی رایگان را که به عنوان بخشی از ابتکار بازی در خانه ، از جمله Horizon Zero Dawn Complete Edition به کاربران PS4 و PS5 ارائه می دهد ، اعلام کرد.

این طرح که چند هفته آینده Ratchet و Clank را بصورت رایگان ارائه می دهد ، Horizon Zero Dawn را در 20 آوریل ساعت 4:00 BST در انگلیس اضافه خواهد کرد. این بازی مانند بقیه افت محتوا در دسترس گیمرهای PS4 و PS5 قرار خواهد گرفت.

پس از عرضه آن برای PS4 و PS4 Pro در سال 2018 ، ما Horizon Zero Dawn را به عنوان زیباترین بازی کنسول تاکنون معرفی کردیم و 4.5 ستاره از 5 ستاره ممکن را به آن دادیم. نسخه کامل برای سال 2020 ، که کاربران می توانند از طریق Play At Home بارگیری و نگهداری کنند ، شامل بسته های الحاقی است. مسلماً این یکی از بهترین بازی های PS4 در تمام دوران است.

قبل از عنوان اصلی ، قطره بعدی محتوای Play At Home شامل مجموعه ای از بازی های رایگان است که برای تسکین طیف وسیعی از گیمرها طراحی شده اند. همه آنها رایگان ذخیره می شوند و به اشتراک PlayStation Plus نیازی ندارند.

وارد Gungeon ، Abzu ، Rez Infinite (PS4 و PSVR) ، Subnautica شوید ، The Witness از 26 مارس در دسترس خواهد بود. بازی های PSVR Astro Bot Rescue Mission، Moss، Thumper و Paper Beast نیز در دسترس خواهند بود. تمام این عناوین تا 23 آوریل ساعت 04:00 به وقت BST گرفته خواهد شد.

هیچ یک از عناوین با فیلم محبوب Horizon Zero Dawn مطابقت ندارد ، اما خزیدن محبوب از سیاه چال Enter The Gungeon عنوانی سرگرم کننده و پرطرفدار است که دارای مبارزات دلپذیر بسیاری با رئیسان است. بازی Witness puzzle نیز یکی دیگر از موارد محبوب ایندی است و در سال 2017 از نظر اعتماد Trusted Review امتیاز 4.5 ستاره را کسب کرد.

بازرسان ما می نویسد: “آن را سر و صدا کنید و شاهد چیزی بیش از تنوع همان پازل ساده با پیچ و خم پراکنده در محیط جزیره زیبا نیست. با این حال ، جلوه های تصویری ، صدا ، جو و ساختار درخشان – بدون اشاره به طراحی خلاقانه و بی وقفه بازی ، این بازی را بسیار بیشتر می کند. شما نظر خود را در مورد شاهکار بودن شاهدان دارید یا خیر ، اما این هوشمندانه و گیج کننده ترین نوع گیم پلی بازی است. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *