MOON پشتیبانی به روز شده از پخش کننده 280D و Spotify Connect را اعلام کرد


MOON (از سیماودیو) نسخه خود را از نسخه 280D streaming DAC اعلام و ارتقا داده و آن را به روز کرده و لیست گسترده گزینه های اتصال خود را گسترش داده است.

MOON ارزان ترین مارک در دنیای hi-fi نیست ، اما شما برای آنچه می گیرید هزینه می کنید و آنچه از MOON می گیرید محصولات سطح بالایی است که به هدف می رسند. جریان 280D DAC (2950 پوند / 3700 یورو / 3000 دلار / 3800 دلار کانادا) محصول جدیدی نیست ، اما MOON با افزودن چند گزینه اتصال دیگر به لیست ، مشخصات آن را اصلاح کرده است.

قلب DAC برای پخش 280D ماژول پخش کننده MOON MiND2 است که اکنون Spotify Connect و AirPlay 2 و همچنین پشتیبانی از سرویس های پخش موسیقی Tidal Masters ، Deezer Hi-Fi ، HIGHRESAUDIO و Qobuz Sublime + را اضافه کرده است. اگر می خواهید موسیقی با کیفیت بالا – یا برخی از موسیقی های با کیفیت – را به سیستم Hi-Fi خود وارد کنید ، 280D بیش از این قادر است این برنامه را آسان کند. و اگر این کافی نیست ، پخش جریانی توسط MQA ، Roon Ready مجاز است و دارای اتصال بلوتوث aptX است.

موتور دیجیتال MOON 280D می تواند DSD خود را به DSD256 و همچنین PCM را تا 32 بیت / 384 کیلو هرتز ، از جمله فرمت PCM DXD (تعریف eXtreme دیجیتال) ، رمزگشایی کند. مرحله آنالوگ کاملاً متعادل شامل فیلتر مرتبه سوم برای شفافیت واقع بینانه است.

280D را می توان از راه دور یا از طریق برنامه MOON کنترل کرد ، که به راحتی MOON MiND Controller (iOS / Android) نامیده می شود. این برنامه امکان پخش فایلهای موسیقی از خدمات دیجیتال ، رایانه ها و دستگاه های NAS را فراهم می کند و به طور مرتب به روز می شود تا با لیست پخش My Mix از Tidal و Spotify Connect که به برنامه می پیوندند ، ویژگی های اضافی اضافه کند. مدیریت سیستم پیشرفته در صورت اتصال به سایر محصولات MOON از طریق SimLink در دسترس است.

صحبت از Spotify می شود ، ویژگی Connect نه تنها به 280D بلکه تعدادی دیگر از محصولات MOON اضافه شده است. این لیستی است که شامل موارد زیر است:

  • ACE – سیستم موسیقی همه در یک
  • پخش کننده شبکه MiND 2
  • 280D – جریان DAC
  • 390 – پخش کننده شبکه / preamp
  • 680D – جریان DAC
  • 780D v2 – جریان DAC

ماژول پخش کننده MOON 280D را می توانید با قیمت 2950 پوند / 3700 یورو / 3000 دلار / 3800 دلار کانادا خریداری کنید و با انتخاب رنگ مشکی یا دو رنگه MOON در دسترس است. با خرید 10 سال گارانتی نیز دریافت می کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *