آیفون 12 با سرعت 5G مشکل دارد ، زیرا این مطالعه نشان دهنده تسلط سامسونگ است


بر اساس یک مطالعه جدید ، سرعت داده های تلفن همراه 5G آیفون 12 از بیشتر رقبای مبتنی بر Android خود عقب است و سامسونگ در این رتبه بندی غالب است.

تحقیقات OpenSignal در ایالات متحده می گوید که آیفون 12 5G زیر 25 تلفن اندرویدی است که توسط سامسونگ Galaxy S21 5G هدایت می شود و کاربران آن سرعت متوسط ​​56 مگابیت بر ثانیه را بارگیری می کنند. به طور کلی ، 15 تلفن سامسونگ در میان 25 گوشی برتر قرار دارند.

البته سامسونگ در حال حاضر از نسل سوم تلفن های 5G استفاده می کند و Galaxy S21 شامل پردازنده های Snapdragon 888 است که تاکنون از مدرن ترین مودم های 5G کوالکام برخوردار هستند.

مرتبط: بهترین آیفون

لیست Speed ​​Report با LG Velvet 5G تکمیل می شود که به طور متوسط ​​37.8 مگابیت بر ثانیه دارد و آیفون 12 در هیچ کجا دیده نمی شود. جدول زیر را مشاهده می کنید.

آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس سرعت متوسط ​​36.9 مگابیت در ثانیه دارند ، در حالی که آیفون 12 (29.6 مگابیت در ثانیه) و آیفون 12 مینی (32.9 مگابیت در ثانیه) با سرعت بالاتری فاصله دارند.

با این حال ، کاربران اپل بیشترین افزایش سرعت را تجربه کرده اند. سرعت بارگیری در آیفون 12 2.3 برابر 5G بالاتر از آیفون 4G قدیمی است. اپل در این زمینه جدول را رهبری می کند ، که منطقی است ، با توجه به اینکه این ها اولین نسل تلفن هایی هستند که اتصال تلفن همراه را از نسل جدید متزلزل می کنند. این رتبه بندی آیفون است:

کاربران آیفون 12 اپل نیز می توانند به لطف گسترش طیف موج 5 میلی متری موج ، که سرعت بسیار بالاتری نسبت به مدل های زیر 6 گیگاهرتز را نوید می دهد ، انتظار افزایش در ایالات متحده را داشته باشند. با این حال ، طبق این گزارش ، اپل در شرط بندی 4G نیز عقب است.

این گزارش می افزاید: “هرچه ایالات متحده با 5G پیشرفت می کند ، اپل فاصله خود را با سایر مارک های تلفن های هوشمند کاهش می دهد. در مناطقی که 5G در دسترس است ، کاربران اپل سرعت بارگیری را حدود 18 درصد کمتر از سریعترین مارک (سامسونگ) می بینند. اما برای سرعت بارگیری 4G ، کاربران OnePlus و Google سرعتی بیش از دو برابر کاربران اپل را تجربه می کنند. “

نگران سرعت 5G آیفون 12 هستید؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *