اسنپدراگون غارت شد؟ محموله های تلفنی می توانند به زودی با کمبود کنسول رقابت کنند


در میان گزارش هایی که کوالکام در تلاش است تا به اندازه کافی پردازنده اسنپدراگون 888 تلاش کند ، یافتن تلفن های هوشمند پیشرو به سختی PS5 و Xbox Series X در سال 2021 دشوار است.

گزارش جدید رویترز می گوید در تراشه کمبود تولید وجود دارد که برخی از مدل های سامسونگ گلکسی 21 ، شیائومی می 11 ، ASUS ROG Phone 5 و همچنین تلفن های آینده مانند سری OnePlus 9 را تأمین می کند.

منابع زنجیره تأمین نقل شده در این گزارش می گویند سامسونگ ، به طور خاص ، با کمبود اسنپدراگون 888 روبرو است که همچنین سری Note امسال را نیز تأمین خواهد کرد. این سوال ممکن است تا حدی ناشی از 5 میلیون فرآیند تولید جدید باشد که مقیاس آن برای تولید انبوه کمی پیچیده تر است.

یکی از منابع سامسونگ به کمبود اسنپدراگون 888 که بهترین تلفن ها را تأمین می کند اشاره کرد و دیگری گفت که تولید قطعات میان رده و سطح پایین بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته است.

این اولین بار نیست که از کمبود بالقوه تولیدکننده تراشه آمریکایی می شنویم ، که در کنار هموطنانی مانند انویدیا ، در تلاش است تا با تقاضای محصولات در میان کمبود قطعات سازگار باشد.

ماه گذشته ، رئیس اجرایی شیائومی به جدی بودن وضعیت اشاره کرد و گفت: “این کمبود نیست ، بلکه کمبود شدید است.” با این حال ، امیدوار است که اهداف فروش سه ماهه خود را برآورده کند.

در ماه فوریه ، جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، یک دستورالعمل را امضا کرد تا اطمینان حاصل کند که کشور زنجیره تامین نیمه هادی ها ، باتری ها و سایر صنایع مورد نیاز برای بازگرداندن آمریکا پس از همه گیری را مورد بررسی قرار می دهد.

وی گفت: “این اطمینان حاصل می کند که ایالات متحده می تواند از عهده هر چالشی که در این دوره جدید همه گیری روبرو هستیم ، و همچنین امنیت سایبری در دفاع ، تغییرات آب و هوا و موارد دیگر است. بهترین راه برای انجام این کار محافظت و تیز کردن مزیت رقابتی آمریکا با سرمایه گذاری در اینجا است. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *