انحصاری های PS5 در حال حرکت هستند زیرا سونی استودیوی جدیدی را که توسط افسانه بازی اداره می شود تأیید می کند


سونی از ایجاد یک استودیوی جدید مستقل برای بازی ها خبر داده است و در حال حاضر در حال کار بر روی یک IP کاملاً جدید PlayStation است و درهای سری PS5 های انحصاری را باز می کند.

استودیوی Haven Entertainment که در مونترال مستقر خواهد شد ، بیشتر به لطف سرمایه گذاری سونی در حال فعالیت است. این خبر توسط افسانه بازی ، جید ردموند ، که رئیس استودیوی جدید است ، اعلام شد. ردموندی پس از تصمیم برای پایان دادن به فعالیت های طرف اول ، اخیراً از سمت استودیوی Google Stadia استعفا داد.

ردموندی یک افسانه بازی است و هنگام ایجاد Ubisoft نقشی اساسی در ایجاد حق امتیاز Assassin’s Creed و Watch Dogs دارد. وی همچنین عناوینی مانند Far Cry 4 ، The Sims Online و Star Wars: Battlefront II را کارگردانی یا تولید کرده است.

ردموند در پستی در وبلاگ پلی استیشن گفت که می خواهد به بازی های مطرح بازگردد. این توسعه دهنده تأثیرگذار گفت که برخی از توسعه دهندگان مورد علاقه خود را که “بدون هیچ مانع و مانعی” می توانند روی بازی ها تمرکز کنند ، گرد هم می آورد.

او می نویسد: “ما می خواهیم جهانی ایجاد کنیم که بازیکنان بتوانند از آن فرار کنند ، از آن لذت ببرند ، ابراز وجود کنند و جامعه پیدا کنند. ما می خواهیم شور و اشتیاق خود را در یک پروژه بریزیم. ما می خواهیم کاری خارق العاده برای تجربه مردم انجام دهیم. زیرا ما به قدرت بازی ها ایمان آورده ایم تا زندگی مردم را شاد کند. و سونی هم این کار را می کند. “

وی ادامه داد: “ما می خواهیم با هم بازی هایی بسازیم که بهشتی برای بازیکنان باشد و می خواهیم استودیویی بسازیم که بهشت ​​سازندگان باشد. بنابراین گرچه امروز جزئیات زیادی برای اعلام نداریم ، من می خواهم انجمن پلی استیشن بداند که Haven Studios در حال کار سخت بر روی آدرس IP نامشخص است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا بیشتر به شما نشان دهیم! “

Analysis – یکی دیگر از بازی های هوشمند سونی

جذب یکی از با نفوذترین افراد در تاریخ بازی های مدرن ، با تجربه اثبات شده در ایجاد و حفظ برخی از امتیازهای برجسته ، اقدامی عالی توسط سونی به نظر می رسد. تسلط PS4 بر ایکس باکس وان تا حد زیادی به طیف فوق العاده ای از بازی های انحصاری رسیده است و ما انتظار داریم که در دوره PS5 ، از Haven و فراتر از آن ، با صدای بیشتری اضافه شود.

از آنجایی که مایکروسافت استودیوهای عظیمی مانند بتسدا را خریداری می کند و احتمالاً حق امتیازهایی مانند Doom ، Fallout ، The Elder Scrolls و Dishonored را حفظ کرده و به جلو حرکت می کند ، برای سونی اطمینان بیشتر از اینکه جذابیت های انحصاری آن نیز به همان اندازه جذاب است ، از اهمیت بیشتری برخوردار است. ما می توانیم بهترین بازی های PS5 را از این چیدمان جدید تصور کنیم.

جدا از داشتن سابقه اثبات شده ، می توان ادعا کرد که ردموندی برای اولین بار پس از مدتی چیزی برای اثبات دارد. به دلایل احتمالاً خارج از توان وی ، انتقال به Google Stadia صورت نگرفت. با خواندن بین سطرهای پست وبلاگ ردموندی ، مشخص شد که وی هنگام هدایت در استودیوهای کوتاه مدت Stadia احساس محدودیت خلاقانه می کند. ما در آینده دوباره انتظار چیزهای بزرگ داریم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *