این بازی های کلاسیک Bethesda اکنون برای Xbox Series S / X بهتر هستند


مایکروسافت با به روزرسانی پنج بازی کلاسیک با فناوری جدید FPS Boost برای بهبود نرخ فریم ، هیچ وقت را برای ارتقا stable بازی جدید Bethesda پایدار خود تلف نمی کند.

مایکروسافت در یک پست وبلاگ Xbox Wire اعلام کرد Dishonored: Definitive Edition ، The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ، Fallout 4 ، Fallout 76 و Prey برای پخش Xbox Series S و Xbox Series X ارتقا یافته اند.

با این حال ، همه خبرهای خوب نیست. مایکروسافت می گوید که باید از وضوح گرافیکی بازی های Fallout برای اطمینان از عملکرد روان آنها کم می کرد.

فناوری FPS Boost از فناوری back-end برای بهبود نرخ فریم بازی های نسل قبلی با دو برابر شدن و در بعضی موارد چهار برابر شدن سرعت اولیه هنگام لذت بردن از سازگاری به عقب کنسول های نسل بعدی استفاده می کند.

برای عناوین فوق ، گیمرها انتظار دارند که پس از فعال شدن FPS Boost در بخش گزینه های سازگاری در تب مدیریت بازی ، نرخ فریم از 30 فریم در ثانیه به 60 فریم در ثانیه افزایش یابد. مایکروسافت می گوید که قصد دارد در آینده نزدیک بیشتر بازی های سازگار با FPS Boost را معرفی کند که می توانند در کنار بازی های Xbox Series X انجام شوند.

یک ماه پیش ، مایکروسافت فناوری Far Cry 4 ، New Super Lucky’s Tale ، Sniper Elite 4 ، UFC 4 و Watch Dogs 2 را اعلام کرد. این در حال حاضر گرافیک صاف “نفتی” آورده است که در سخت افزار اصلی امکان پذیر نبود ، بنابراین ما خوشحالم که مایکروسافت فناوری را به عناوین سازگار بازگرداند.

با توجه به اینکه The Elder Scrolls V و Fallout 4 از محبوب ترین بازی ها در کل دوره Xbox One بودند ، این برای کسانی که قبلاً ماشین های نسل بعدی را تسخیر کرده اند ، یک پیشرفت بزرگ محسوب می شود.

تجزیه و تحلیل – آیا Bethesda در حال حاضر ارزش خوبی دارد؟

افزایش مالکیت مایکروسافت بر استودیوها به احتمال زیاد از طریق ابتکاراتی مانند FPS Boost که کیفیت بازی های موجود را بهبود می بخشد ، به نفع پارسه باشد. تعدادی بازی Bethesda وجود دارد ، به ویژه ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در نرخ فریم پیشرفت داشته باشیم. به عنوان مثال راه اندازی مجدد DOOM می تواند یک گزینه عالی برای این فناوری باشد.

مایکروسافت در حال حاضر از کتابخانه بزرگ بازی های خود استفاده می کند ، آنها را به سرویس اشتراک GamePass اضافه می کند ، و به طور قابل توجهی پیشنهاد بزرگ قبلاً برای Xbox پیش رو را بهبود می بخشد.

خرید 7.5 میلیارد دلاری بتسدا اکنون ارزش بسیار خوبی به نظر می رسد ، زیرا مایکروسافت همچنین بسته به تعهدات قراردادی موجود قصد دارد انحصار عناوین آینده را حفظ کند. بازی های جدید Elder Scrolls و Fallout در حال ساخت هستند ، که مطمئناً هویج بزرگی برای کسانی است که قصد خرید PS5 یا Xbox Series X را دارند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *