با استفاده از این کد می توانید آیفون 11 را تنها با 399.95 پوند دریافت کنید


خیر ، این اشتباه تایپی نیست – هنگام استفاده از کد PICKSAVE15 هنگام پرداخت ، می توانید آیفون 11 مرمت شده (مستقیماً از اپل) را با هزینه 399،95 پوند دریافت کنید.

این مدل های آیفون 11 که توسط تکنسین های اپل در سایت مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند ، مانند مدل های جدید هستند ، اما با این وجود تخفیف جدی دارند. تا فردا با کد می توانید قیمت را حتی بیشتر کاهش دهید انتخاب 15، به شما این امکان را می دهد که آیفون 11 را با همان قیمت آیفون SE 2020 تهیه کنید.

معامله: iPhone 11 Certified Refurbished (از طرف اپل) فقط با 399.96 پوند – از کد PICKSAVE15 استفاده کنید

با توجه به اینکه آیفون 11 دارای نمایشگر Retina مایع و تنظیم دوربین دوگانه نسبت به SE ارزان تر است ، این برای هر کسی که می خواهد بدون شکستن بانک آیفون تهیه کند مفید نیست – 11 راهی است که باید در آن ادامه یابد. آن قیمت

آیفون 11 هنگامی که آن را در سال 2019 آزمایش کردیم ، با توجه به یک جهش بزرگ نسبت به آیفون XR ، به خصوص در دوربین ، دارای امتیاز بالای 4.5 ستاره و یک نشان با توصیه برای بررسی قابل اعتماد است.

در پشت یک سنسور اصلی با تثبیت کننده تصویر نوری 12 مگاپیکسلی (OIS) با دیافراگم f / 1.8 و یک دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی (f / 2.4) مشاهده خواهید کرد ، هر دو یکی از بهترین دوربین ها را ارائه می دهند پیشنهادات موجود در یک تلفن هوشمند در لحظه

این عکس نه تنها یک پیشرفت بزرگ برای آیفون 11 بوده است ، بلکه ویدیو نیز چنین بوده است. اکنون کاربران می توانند فریم های 4K را تا حداکثر 60 فریم در ثانیه ضبط کنند و شما را به فریم های سینمایی متصل کنند که ضمن جذب زیاد رنگ ، از فوکوس خودکار با وضوح درخشان استفاده می کنند. به زبان ساده ، تنظیمات دوربین بهتری نسبت به قیمت آن پیدا نخواهید کرد.

معامله: iPhone 11 Certified Refurbished (از طرف اپل) فقط با 399.96 پوند – از کد PICKSAVE15 استفاده کنید

تمام مزایای اضافه شده به پرش به اکوسیستم iOS وجود دارد – فروشگاه برنامه پیچیده تر ، پشتیبانی از ویجت بهتر ، دسترسی به Apple News Plus ، لیست ادامه دارد. تنها عیب این معامله کدگذاری است انتخاب 15 فردا منقضی می شود ، بنابراین اگر می خواهید از آن به خوبی استفاده کنید زمان ارزشمندی باقی مانده است.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را بخرید ، می توانیم کمیسیون دریافت کنیم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *