بخش LG Mobile کاملاً تعطیل است – گزارش


بر اساس گزارشی جدید از کره جنوبی ، ال جی در نظر دارد تلفن همراه خود را به جای فروش آن ، به طور کلی خاموش کند.

گزارش خبرگزاری DongA Ilbo که برای ما شناخته شده نیست ، با گزارش های ژانویه که طبق آن ال جی به دنبال خواستگار مناسب است متناقض است.

البته این احتمال وجود دارد که ال جی تمام گزینه های مربوط به بخش موبایل مشکل دار خود را همراه با ادامه فشار با برنامه های راه اندازی در نظر بگیرد. با این حال ، این گزارش می گوید که LG با خریدار بالقوه ای که شکست می خورد ، امکانات را به پایان رسانده است.

ال جی گزارش اولیه را در ژانویه تکذیب کرد ، اما تعجب آور نبود ، با توجه به اینکه به تازگی از یک مفهوم گوشی هوشمند تلفن همراه رونمایی کرده است که به نظر می رسید پاسخی قانع کننده به فناوری تاشو سامسونگ باشد. وی همچنین انصراف از توسعه این دستگاه را رد کرد.

گزارش DongA (از طریق بلومبرگ) می گوید که طرح راه اندازی فناوری تاشو در اوایل سال 2021 رد شده است ، زیرا این شرکت پس از سالها ضرر برای بخش تلفن همراه ، شکست خود را پذیرفته است. سال هاست که این شرکت توسط تلویزیون های OLED و بخش های صفحه نمایش ال جی ، به همراه طیف وسیعی از لوازم خانگی مانند یخچال ، پشتیبانی می شود.

در حالی که سامسونگ ، اپل و موتورولا به خوبی همکاری کرده اند که با تهدیدهای تولید کنندگان چینی مانند OnePlus ، Huawei ، Xiaomi و Oppo همزیستی کرده اند ، سازندگان تلفن های قدیمی مانند LG و HTC به شدت سقوط کرده اند ، صندلی های خود را در رده های بالا قرار داده اند .

آخرین نسخه های ال جی ، اگرچه سعی در تغییر پاکت طراحی دارند ، اما درگیر کردن عموم مردم موفق نبوده و کمتر به فکر دستگاه های ال جی هنگام بروزرسانی تلفن های هوشمند خود هستند. به عنوان مثال LG Wing با یک صفحه نمایش دوتایی T شکل چرخان سعی در جذب کاربران داشت که بازبینی ما فقط می تواند آن را “عجیب” توصیف کند. هنگام اعطای جایزه LG Wing 3.5 / 5 stars.

او می نویسد: “یکی از جالب ترین گوشی های سال های اخیر و اولین تلاش محکم در یک فاکتور شکل جدید. با این حال ، LG Wing معاملات بسیار زیادی انجام داده است ، با مزایای مربوطه بسیار کم و پول زیادی برای قمار بهترین پرچمداران. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *