برندگان و بازندگان: Xbox تخریب کننده PS5 و وقت خود را برای اشتراک گذرواژه های Netflix به دست می آورد


بعد از یک نسخه ساده و متراکم از بزرگترین داستانهای هفته؟ برای دیدن بهترین (و بدترین) لحظات هفته در دنیای فناوری ، برندگان و بازندگان Trusted Review شما را ارائه می دهند.

در دنیای دیگر ، احتمالاً نسخه ای از Winners and Losers در این هفته وجود دارد که فقط بر روی گوشی های هوشمند تمرکز دارد – چند روزی می گذرد که سرانجام Oppo Find X3 Pro و OnePlus 9 Pro سعی در جلب توجه همه دارند. در این واقعیت ، ما یک ستون خواهر سریع برای پرداختن به همه تلفن های هوشمند داریم ، بنابراین این یک نظر متفاوت برای برندگان و بازندگان است.

در این هفته ، این یک بحث و جدال بین میکروفون فوق العاده انعطاف پذیر فوق العاده است ، که خرید مایکروسافت از بتسدا است و خبر وحشتناکی مبنی بر اینکه کل صنعت اشتراک گذرواژه ، که به بسیاری از افراد اجازه داده بود با Netflix در ارتباط باشند ، پایان یافته است.

برنده: Xbox

اکنون که نسل هشتم کنسول ها روانه بازار می شود ، آسان تر از گذشته است که به گذشته نگاه کنیم و به طور قطعی بگوییم چه چیزی خوب بوده و چه چیزی نه. در حالی که این دوره الگوی جدیدی برای برتری در زمینه بازی ایجاد کرده است ، اما این یک واقعیت انکارناپذیر نیز دارد: Xbox در بحث انحصاری ها کاملاً علامت خود را از دست داده است.

پس از مجموعه ای مناسب از بازی های ضروری در Xbox 360 ، به نظر می رسد که باد از روی بوم های مایکروسافت ناپدید شده است زیرا Xbox One کم و بیش تسلط بازار را دوباره به سونی بازگرداند ، که به نوبه خود بازیگران بالای God of War ، The انسان – مارول عنکبوت ، شبح تسوشیما و آخرین ما ، قسمت دوم. ممکن است مایکروسافت آماده تغییر باشد زیرا مایکروسافت سرانجام برنامه قاتل خود را ارائه داد: بتسدا.

خرید مایکروسافت از غول بازی Bethesda در این هفته به پایان رسید ، به این معنی که این شرکت در حال حاضر دسترسی نامحدودی به امتیازات بزرگ مانند Fallout ، The Elder Scrolls ، Doom ، Wolfenstein و Dishonored دارد. ما هنوز منتظریم بشنویم که از این پس کدام یک از این مجموعه ها منحصر به فرد Xbox خواهد شد ، اما حتی تعداد انگشت شماری کافی خواهد بود تا در طول جنگ جدید کنسول ، مقیاس ها را به نفع مایکروسافت در اختیار داشته باشید.

برای چشیدن طعم آینده ، در مجموع 20 بازی Bethesda به افتخار خرید به کتابخانه Game Pass پیوسته اند. Game Pass قبلاً ارزش درخشانی را برای پول ارائه داده بود ، اما اکنون که فرصتی برای دریافت بازی بعدی Elder Scrolls پس از انتشار وجود دارد ، آن را به یک اشتراک کاملاً اجباری تبدیل می کند.

گمشده: کاربران Netflix

مدت هاست که یک قانون نانوشته است که پس انداز یک سرویس پخش جریانی بر روی افرادی است که رمزهای عبور خود را به اشتراک می گذارند. این که آیا گذرواژه شما را با هم اتاقی ها به اشتراک می گذارد یا والدینی که با فرزندان بزرگتر خود اشتراک دارند ، این روش بسیار رایج است و با ورود بیشتر سرویس های پخش جریانی به بازار رایج تر می شود. خوب ، آماده باشید تا شامپاین را کنار بگذارید – مهمانی ممکن است تمام شود.

در ابتدا توسط Streamable مشاهده شد ، اکنون اخطاری وجود دارد که باعث ایجاد حلقه هایی در Netflix می شود و به مردم اطلاع می دهد که مگر اینکه با صاحب حسابی که استفاده می کنند زندگی کنند ، مجبورند حساب خود را تنظیم کنند. وجود هشدار هنوز گسترده نشده است ، اما می تواند نشان دهد که Netflix سرانجام تمام اشتراک گذرواژه را که طی سالها اتفاق می افتد ، محدود می کند.

خداحافظی با این دوران درخشان اشتراک گذاری دسترسی روان به همان اندازه دردناک است ، اما با افزایش رقابت Netflix این حرکت منطقی است. دیزنی پلاس به تازگی از بیش از 100 میلیون مشترک پیشی گرفته است ، تقریبا نیمی از کل کاربران Netflix ، اما برای بخشی از زمان نتفلیکس نتیجه مشابهی را کسب کرده است.

همچنین این ترس وجود دارد که اگر Netflix روشن شود ، تقریباً هر بیننده ای در حساب کاربری خود مشترک است ، پس مطمئن باشید که سایر سرویس های جریانی نیز برای جستجوی پول نقد از آن پیروی می کنند. وقتی آن روز فرا می رسد ، پرخوری هرگز دیگر مانند گذشته نخواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *