بروزرسانی اصلی Sonos Move این ویژگی عالی Sonos Roam را اضافه می کند


اسپیکر جدید Sonos Move یک بروزرسانی میان افزار دریافت می کند تا امکان عملکرد عالی Trueplay خودکار از طریق بلوتوث و همچنین Wi-Fi را فراهم کند.

هنگامی که غول صوتی روز سه شنبه Sonos Roam قابل حمل جدید را اعلام کرد ، نشان داد که فناوری EQ برای نقشه برداری از محیط ، که صدا را در هر اتاق بهینه می کند ، تحت هر دو استاندارد اتصال در دسترس خواهد بود.

به نظر می رسد این به Roam یک مزیت نسبت به Sonos Move بزرگتر ، قدرتمندتر و بسیار گرانتر است. با این حال ، سیستم عامل بروزرسانی شده برابری Auto Trueplay را برای هر دو مدعی بهترین اسپیکرهای بلوتوث به ارمغان می آورد.

این به معنای تجربه صوتی بهتر و دور از Wi-Fi بدون نیاز به مقابله با EQ است. تا پیش از این ، دارندگان Move فقط در حالی که در محدوده اتصال Wi-Fi هستند ، می توانستند این ویژگی را تجربه کنند اما به روزرسانی از طریق برنامه Sonos این مسئله را برطرف کرده است. در بررسی اولیه Sonos Move ، ما از کیفیت ویژگی Auto Trueplay کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتیم.

كوب موني خود ما مي نويسد: “اين حركت همچنين خبر از معرفي ويژگي Auto Trueplay Sonos مي دهد. Trueplay بلندگوی Sonos را متناسب با محیط خود تنظیم می کند ، اما از آنجا که فقط برای iOS در دسترس بود – Sonos بیش از تولیدکنندگان مختلف اندروید به کیفیت میکروفون های iOS اعتماد دارد – Auto Trueplay روند دموکراتیک سازی می کند و نیازی به برنامه را کاملاً از بین می برد.

”بسته به موقعیت بلندگو ، موسیقی را بطور مداوم گوش داده و تنظیم می کند. این اثر ممکن است در ابتدا ظریف باشد ، اما شما به زودی می توانید لحظه سازگاری بلندگو با محیط جدید خود را درک کنید و روند کار چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. “

با کمتر از نصف قیمت و اندازه ، Sonos Roam گزینه بسیار جذابی برای کسانی است که به دنبال بلندگوی بلوتوثی با صدای عالی و مقرون به صرفه می گردند. با این حال ، Move هنوز هم می تواند سلطان مهمانی های باغ باشد. اینها را به یاد دارید؟منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *