به روزرسانی Google Maps به شما امکان می دهد مسیرهای گمشده را ترسیم کنید


Google روشهای جدیدی را برای مشارکت در Google Maps اضافه می کند ، از جمله ترسیم ساده جاده های از دست رفته قبلی که از بزرگترین برنامه ناوبری جهان ناشناخته بودند.

این شرکت می گوید به روزرسانی رابط Map Edit در maps.google.com به زودی شامل گزینه “Missing Path” خواهد بود که در آن مسیرهای جدید یا پنهان فقط با ترسیم خطوط به مخلوط اضافه می شوند.

همچنین امکان حذف برخی از جاده های قدیمی یا نادرست ، تغییر جهت یا افزودن نام های جدید برای این جاده ها وجود دارد. شاید مثلاً کسانی که روزی شخصیت های تاریخی نامیده می شدند و ما دیگر آنها را دوست نداریم. نحوه کارکرد این ویژگی را می توانید در فیلم زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=2vpgv2-jdAI

Google همچنین تجربه جدیدی برای به روزرسانی عکس ارائه می دهد. با استفاده از این ابزار ، کاربران می توانند با بارگذاری یک عکس اخیر ، تجربیات و موارد برجسته را به اشتراک بگذارند. این تصاویر را می توان با یک عنوان کوتاه متن همراه با ارائه یک گزینه جایگزین ، ترک یک بررسی یا رتبه بندی ارائه داد.

مرتبط: بهترین گوشی های اندرویدی

Google توضیح می دهد: “فقط کافی است هنگام دیدن مکانی در Google Maps به برگه” به روزرسانی “بروید تا جدیدترین عکسهایی را که تاجران و دیگران به اشتراک گذاشته اند مشاهده کنید. برای افزودن به روزرسانی خود ، روی دکمه “آپلود به روزرسانی عکس” ضربه بزنید ، عکس های خود را انتخاب کنید ، یک توضیح کوتاه بگذارید و پست کنید. می توانید هر تعداد عکس که می خواهید ارسال کنید و به روزرسانی های عکس باقی مانده را در برگه به ​​روز رسانی ها پیدا کنید. “

سرانجام ، این شرکت همچنین نشان دادن پشتیبانی از مشاغل محلی را آسان تر می کند. در ایالات متحده ، کاربران اندروید می توانند به یک خلبان “چالش محلی عشق” بپیوندند. گوگل می خواهد 100000 کسب و کار را به روز کند و قصد دارد به موقع چالش را برای سایر کشورها گسترش دهد.

این شرکت می نویسد: “فقط به بخش” مشارکت “Google Maps بروید تا به” چالش محلی عشق “بپیوندید و برای پشتیبانی از مشاغل محلی که از آنجا رفته اید ، از نانوایی خود گرفته تا فروشگاه سخت افزار در اینجا ، رتبه بندی ، بررسی و اطلاعات تأیید را اضافه کنید. همسایه. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *