تلویزیون NOW تمدید و به NOW تغییر نام داده است


NOW TV به NOW تغییر نام داده است و تازه سازی ظاهر و احساس جدیدی را برای سیستم عامل جریان به ارمغان می آورد.

اکنون تلویزیون دارای هویت و نام جدیدی است که می تواند با آن استفاده شود. شما قبلاً می دانید ، اکنون ، نام تجاری جدید همچنین با رنگ سبز جدیدی که از نور گرافیکی O استفاده می کند ، موجود است و ایده عملکرد آن به عنوان پورتالی برای نشان دادن نفس قابلیت های سرگرمی پلت فرم را نشان می دهد.

تغییر ظاهر نیز با تغییر لحن همراه است. گذرها دیگر چیزی نیستند ، در عوض عضویت NOW نامیده می شوند که شامل سرگرمی ، سینما ، ورزش ، کودکان و هایو (کانال تلویزیونی واقعیت) است. قیمت فقط 3.99 پوند شروع می شود.

NOW بخشی از خانواده گزینه های اشتراک Sky است ، اما بزرگترین تفاوت در این است که اشتراک های غیرقانونی را ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید در هر زمان لغو کنید.

هر عضویت در حال حاضر با گزینه Boost قابل ارتقا است. این برنامه جریان سه دستگاه را به طور همزمان ارائه می دهد ، همچنین کیفیت تصویر 1080p کامل و صدای Dolby Digital 5.1 را با مقدار اضافی 3 پوند در ماه فراهم می کند. مسلماً ، ما کمی ناامید شده ایم که HD به صورت استاندارد ساخته نشده است ، زیرا 720p خبر بسیار قدیمی در مورد تبدیل شدن به جهانی 4K با افق 8K است.

با این حال ، با برخی از بهترین سریال های تحسین شده ، جدیدترین فیلم ها (Snyder Cut of Justice League در این سیستم عامل خواهد بود) ، و ورزش های زنده و درخواستی که می توانید به تماشای این پلتفرم بپردازید ، همان فرصت های سرگرمی قبلی را خواهید داشت.

Marina Storty ، مدیر عامل NOW ، گفت: “NOW همیشه خانه سرگرمی های با کیفیت بوده است و تکامل جدید مارک ما تضمین می کند که حتی در جهانی با سرعت بالا ، هیچ کس سرگرمی های مورد علاقه خود را از دست نمی دهد. با انتقال از NOW TV به NOW ، کیفیت کلاس جهانی خود را با سادگی درخشان ازدواج می کنیم. این بی واسطه مقصد و جامعه واقعی را برای کسانی که دوست دارند و برای بهترین سرگرمی زندگی می کنند ایجاد می کند. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *