تیم Streets of Rage 4 در حال بازگرداندن شکوه سابق Teenage Mutant Ninja Turtles است


توسعه دهندگان نسخه محبوب Streets of Rage 4 در سال 2020 توجه خود را به یک سری 16 بیتی محبوب دیگر از پیمایش کناری معطوف کرده اند – حق امتیاز Teenage Mutant Ninja Turtles.

Dotemu با Tribute Games و Nickelodeon برای آینده Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge که به هر مرحله از سبک بازی کلاسیک گذشته نگاه می کند ، با همان رسوائی های چهار نفره به سبک بازی ، متحد شده است.

به نظر می رسد در یک پیش نمایش تیزر بازی ، تصاویر کلاسیک کلاسیک های Super Nintendo مانند Turtles In Time که در سال 1991 منتشر شد و توسط Ubisoft و Konami ساخته شده است را حفظ کرده است.

مرتبط: بهترین بازی های تعویض

ما در تریلر شاهد گیم پلی زیادی نیستیم که انتقال ناخواسته و تازه بازسازی شده معرفی و ملودی مجموعه انیمیشن TNMT را فراهم می کند. ما چهار پسر و آوریل اونیل را می بینیم که الاغ خود را لگد می زنند در حالی که اسپلینتر ظاهر می شود. خرد کنهای Bebop و Rocksteady نیز به همراه الاغ خر اجتناب ناپذیر هستند.

پس از چند ثانیه گیم پلی نمایش داده شده در انتهای تریلر ، شاهد اسقاط آشنا و همچنین توانایی پرتاب عکس های شرودر بر روی صفحه هستیم ، درست همانطور که می توانستید در Turtles In Time! در زیر می توانید پیش نمایش را مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=gHMYwrC7oAo

Tribute Games ، استودیوی مستقل کانادایی پشت Mercenary Kings and Curses ‘n Chaos ، گفت این ایده ایجاد یک بازی برای بچه های دهه 80 و 90 است که با عشق بازی و کارتون را به یاد می آورند.

ژان فرانسوا ماژور ، بنیانگذار Tribute Games به Game Informer گفت: “ما می خواستیم یک بازی را برای طرفداران سری انیمیشن 87 و همینطور بازی های قدیمی قدیمی دهه 90 برگردانیم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. و از جمله ما ، زیرا من شخصاً از کودکی این بازی ها را انجام می دادم و دلم برای آنها بسیار تنگ شده بود. بنابراین این ایده بود که آن را آغاز کرد. “

از زمان انتشار بازی خبری نیست ، اما می دانیم که برای رایانه های شخصی و “کنسول های منتخب” در دسترس خواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *