جعبه جریان نهایی Fire TV 4K آمازون اکنون 50 پوند ارزان تر است


اگر دوست دارید بیش از حد تماشا کنید (و اجازه دهید آن را بپذیریم ، چه کسی این کار را نمی کند؟) ، شاید زمان آن رسیده است که به مکعب تلویزیونی فوق العاده Amazon Fire TV که اکنون در کمترین قیمت تا کنون است ، ارتقا پیدا کنید.

در اصل با 109.99 پوند ، اکنون می توانید یک جعبه جریان 4K با کنترل صوتی داخلی الکسا فقط با 59.99 پوند دریافت کنید. این معامله فقط در ویترین فروشگاه Argos در eBay ظاهر شد ، اما مشخص نیست که تا چه زمانی در دسترس خواهد بود. برای هر کسی که می خواهد قابلیت پخش خود را برای یک شب فیلم گسترش دهد – این پیشنهادی است که باید انتخاب کنید.

معامله: Amazon Fire TV Cube فقط با 59.99 پوند (پایین ترین قیمت تاکنون)

در نگاه اول ، Fire TV Cube کمی شبیه نسل دوم Echo Dot است ، اگر به صورت مربع شکل گرفته باشد ، اما چیزهای بسیار بیشتری از آنچه در نگاه اول به نظر می رسد وجود دارد. Fire TV Cube نه تنها می تواند محتوای 4K غنی و رنگارنگ را پخش کند ، بلکه برای مشاهده حق بیمه با Dolby Vision و HDR10 + نیز سازگار است.

Fire TV Cube با هشت میکروفون که درون خود دستگاه تعبیه شده است می تواند همانند بلندگوی هوشمند آمازون اکو کار کند و به شما امکان می دهد فقط با صدای خود دستورات را صادر کنید. خواه کم نور شدن نور باشد و هم مستقیماً به سراغ فیلمی بروید که می خواهید تماشا کنید ، Fire TV Cube شما را پوشش می دهد.

اگر بخواهیم صحبت کنیم ، سرویس های جریانی را از دست نخواهید داد ، زیرا Cube به همه سیستم عامل های اصلی از جمله Netflix ، Disney Plus ، YouTube ، BBC iPlayer و البته Prime Video دسترسی دارد. ما به Fire TV Cube دارای امتیاز مناسب 4.5 ستاره و توصیه معتبر بررسی ها شدیم ، با این فرض که:

“اگر به دنبال پخش کننده جریانی هستید که بتواند محتوا را از همه برنامه های اصلی با کیفیت خوب پخش کند و کنترل سینمای خانگی را تنظیم کند ، Fire TV Cube در همه این زمینه ها بررسی می شود.”

معامله: Amazon Fire TV Cube فقط با 59.99 پوند (پایین ترین قیمت تاکنون)

شایان ذکر است که Fire TV Cube در رویداد جمعه سیاه سال گذشته حتی آنچنان ارزان نبود – در عوض با اندکی قیمت بالاتر از 69.99 پوند ، ارزانترین قیمت آن را برای همیشه رقم زده است.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را خریداری کنید ، می توانیم کمیسیون بدست آوریم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *