دریافت PS5 در انگلستان اکنون یک قرعه کشی رسمی با Currys ‘Priority Pass’ است


Currys سیستم قرعه کشی جدیدی را برای گیمرهایی که سعی در خرید کنسول PS5 دارند اعلام کرده زیرا انتظار تحویل بیشتر در دستگاه مورد نظر را دارند.

خرده فروش انگلستان PS5 Priority Pass را اعلام کرده است که بازی هایی را که به صورت تصادفی انتخاب شده اند برای خرید یک کنسول در دسترس قرار می دهند.

کاری اعلام کرده است که کدی را به بازیکنان خوشحال ارسال می کند که به آنها امکان می دهد ظرف 72 ساعت PS5 خریداری کنند. برای ورود باید 16 سال سن داشته باشید و این یک محدودیت ورود دقیق است (از طریق VCG).

ما امیدواریم که این سیستم جدید قرعه کشی به مقابله با ربات های scalper آنلاین کمک کند ، که موفق شده اند گیمرهای واقعی را برای مدت کوتاهی ظاهر کنند. دولت در حال بررسی اقداماتی علیه کسانی است که از ربات ها برای تغییر دادن بازی استفاده می کنند ، اما این اتفاق هنوز رخ نداده و بعید است با ادامه بحران عرضه فعلی.

شرکت کنندگان خوش شانس همچنین اطلاعاتی را در مورد چگونگی و مکانی که می توانند کنسول خود را در فروشگاه Currys PC World نزدیک خود دریافت کنند دریافت می کنند. در صفحه ای که روند کار را توضیح می دهد ، کریس توضیح می دهد که خریداران فقط در صورت افتتاح فروشگاه های خرده فروشی غیر ضروری در انگلستان فقط می توانند کنسول خود را تحویل بگیرند. این اولین بار در تاریخ 12 آوریل است.

روند کار این است:

1. مشخصات خود را در زیر پر کنید و منتظر تماس ما باشید.

2. ما شرکت کنندگان تصادفی را به طور تصادفی انتخاب خواهیم کرد و برای آنها کارت اولویت را از طریق ایمیل ارسال خواهیم کرد. این شامل یک کد خرید منحصر به فرد PS5 به همراه جزئیات فروشگاه محلی Currys PC World است که می توانید PS5 را از آن خریداری کنید.

3. پاس های PS5 به مدت 72 ساعت معتبر خواهد بود. بنابراین اگر یکی از آن ها را گرفتید ، سریع باشید!

اگر خوش شانس باشید ، ما یک ایمیل با کارت اولویت حاوی کد خرید منحصر به فرد PS5 برای شما ارسال خواهیم کرد.

ما امیدواریم که این سیستم به روش دموکراتیک تری برای توزیع کنسول های PS5 منجر شود تا زمانی که بدون جستجوی هشدارهای سهام در وب به طور گسترده در دسترس بازیکنان قرار گیرند. امیدواریم طولی نکشد که بیشتر شما بهترین انتخاب خود را از بازی های PS5 انجام می دهیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *