در اینجا چگونگی تهیه نسل بعدی LG BX OLED با کمتر از 990 پوند آورده شده است


به بازیکنان گوش فرا دهید ، اگر همچنان به تلویزیون OLED عالی ادامه داده اید ، اکنون زمان اعتصاب فرا رسیده است – LG 55-inch BX OLED از 1399 به 989.10 پوند کاهش یافته است.

تلویزیون خود پیش از این به 1099 پوند انگلیس کاهش یافته است ، اما در هنگام پرداخت تخفیف اضافی اعمال می شود ، به این معنی که در کل 409،90 پوند انگلیس صرفه جویی خواهید کرد. به عنوان یکی از ارزان ترین قیمت هایی که برای تلویزیون های پیشرفته OLED مشاهده کرده ایم ، هرگز زمان بهتری نبوده است که بفهمیم چه چیزی در مورد آن است. امروز (16 مارس) آخرین روزی است که این معامله انجام می شود.

معامله: تلویزیون LG OLED55BX6LB فقط با قیمت 989.10 پوند از طریق فروشگاه eBay AO

به طور خاص ، مدل BX وقتی آن را آزمایش می کنیم ، نتایج فوق العاده خوبی کسب می کند و با یک امتیاز خوب 4.5 ستاره و یک نشان با یک توصیه برای بررسی های معتبر ارائه می شود. در حکم ما درباره LG BX ، در اینجا نظر ما این است که این یک خرید مناسب است: “اگر شما یک بازیگر با اهداف OLED هستید ، بدون شک بدون شک. در حال حاضر ، وقتی صحبت از نمایشگرهای OLED با هدف مطالبه گیمرها می شود ، LG از انحصار برخوردار است و BX مشخصات پیچیده و عالی را با قیمت عالی ارائه می دهد. “

بخشی از دلیل مناسب بودن BX برای گیمرها این است که می تواند 4K با سرعت 120 فریم در ثانیه اجرا کند. اگرچه کیفیت در این سطح هنوز در بازی های نسل بعدی به استاندارد تبدیل نشده است ، اما مطمئناً در آن جهت حرکت کرده است و BX شما را آماده خواهد کرد.

به علاوه ، با وجود سیستم بی نظیر webOS که در LG BX تعبیه شده است ، می توانید در یک لحظه بین بازی ها و سرویس های جریان مورد علاقه خود شیرجه بروید. از راه دور جادویی موجود به شما امکان می دهد تا از طریق کنترل های حرکتی به رابط کاربری کاربر بروید ، اما اگر تمایل دارید که کمی هندزفری بیشتری داشته باشید ، در این صورت همیشه می توانید از الکسا یا دستیار Google برای کنترل تلویزیون استفاده کنید.

معامله: تلویزیون LG OLED55BX6LB فقط با قیمت 989.10 پوند از طریق فروشگاه eBay AO

برای سرزندگی بی نظیر رنگ و عمیق ترین رنگ های سیاه ممکن در تلویزیون ، OLED بهترین راه است. تاکنون این فناوری کاملاً بالای مرز 1000 پوند باقی مانده است ، به همین دلیل اگر می خواهید یک تنظیم سینمای خانگی در سطح بعدی داشته باشید ، این پیشنهاد 989.10 پوندی ارزش پرش را دارد.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را بخرید ، می توانیم کمیسیون دریافت کنیم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *