راه ایمن برای بازگشت به دنیای دیزنی از طریق یک برنامه “جادویی” آیفون ارائه می شود


شرکت های مخابراتی بی سیم MagicBands دیزنی به احتمال زیاد در بازگشایی پارک ها نقش اساسی دارند. باندهای NFC تحت پوشش ، کارتهای مسافرتی ، کلید اتاق هتل و وسیله ای برای پرداخت هزینه تمام وعده های غذایی و نوشیدنی های داخل دانشگاه هستند.

اکنون غول سرگرمی با ادغام MagicBand در برنامه های My Disney Experience iPhone و Apple Watch این کار را حتی ساده تر کرده است. تجربه MagicMobile همراه با نقشه ها و شکاف ها در برنامه Wallet ظاهر می شود.

این می تواند به معنای ورود نرمتر به پارک باشد ، به گفته دیزنی ، بیشتر ویژگی های MagicBand با نزدیک نگه داشتن دستگاه به نقطه ورودی در دسترس خواهد بود. این تجربه برای کاربران اندروید نیز در آینده رقم خواهد خورد.

دیزنی می گوید که کاربران همچنان قادر به بستن MagicBand برخلاف برنامه یا حتی جایگزینی بین این دو خواهند بود. بنابراین ، اگر برای پر کردن گل مروارید خود از استخر بیرون می روید ، ممکن است یک دستبند ضد آب ترجیح داده شود.

مرتبط: نحوه پیدا کردن محتوای 4K UHD در دیزنی پلاس

در بیانیه مطبوعاتی ، دیزنی نوشت: “مهمانان می توانند از طریق برنامه My Disney Experience یک کارت Disney MagicMobile ایجاد کرده و آن را به کیف پول دیجیتال دستگاه هوشمند خود اضافه کنند. مانند سحر و جادو عمل می کند – بیشتر ویژگی ها با نگه داشتن دستگاه هوشمند خود در نزدیکی نقطه دسترسی ، درست مانند کاری که با MagicBand انجام می دهید در دسترس خواهند بود. “

اگرچه MagicBand هنگام رزرو آنلاین بلیط های دیزنی خود برای برخی از کاربران از طریق پست ارسال می شود ، کسانی که در پارک ها حضور پیدا می کنند معمولاً یکی را در محل خریداری می کنند ، بنابراین این برنامه باعث می شود همه چیز از قبل مشکل داشته باشد.

مطمئناً برای بازدیدکنندگان از پارکهای دیزنی مقداری سطح تنظیم مجدد وجود خواهد داشت ، زیرا با دسترسی بیشتر افراد به واکسن ها به تدریج همه چیز دوباره باز می شود. پارک محلی من در اورلاندو ، فلوریدا ، جاذبه های Star Wars: Galaxy’s Edge خود را فقط شش ماه قبل از وقوع بیماری همه گیر افتتاح کرده است ، بنابراین اگر امن شد ، مشتاقانه منتظر بازدید از آن هستم.

آیا در یک محیط بدون لمس احساس امنیت می کنید که به پارک های تفریحی برگردید؟ آیا تماس صفر پس از کوید تنها راه انجام آن در جهان است؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *