قبل از اینکه Apple HomePod از بین برود ، از کجا تهیه کنید


اپل اولین اسپیکر هوشمند خود را از پریز برق جدا کرده است ، اما هنوز سهام هایی در طبیعت وجود دارد که فقط منتظرند ادعا شوند تا سرانجام از بین بروند.

کمی بیشتر از سه سال از ورود Apple HomePod به قفسه های فروشگاه می گذرد و در آن زمان ، اسپیکر هوشمند جامد به همان روشی که Amazon Echo و Google Nest انجام می دهند ، به عنوانی اصلی در خانه های هوشمند مدرن تبدیل نشده است. همچنین ، با داشتن صفحه اصلی (و ارزان تر) HomePod Mini که به طور گسترده در دسترس است ، روزهای HomePod اصلی مطمئناً شماره گذاری شده است.

با وجود این که HomePod ردپای دایناسورها را دنبال می کند (همانطور که TechCrunch آن را تأیید کرده است) ، این دستگاه می تواند چیزی از کالاهای جمع آوری شده باشد ، خصوصاً که سهام در خرده فروشی های مختلف به طور مداوم در حال کاهش است. اگر می خواهید یکی از آنها را قبل از فروش کامل سهام به مجموعه خود اضافه کنید ، به مطالعه ادامه دهید.

از کجا می توان Apple HomePod خریداری کرد؟

ما بسیار جستجو کردیم و همانطور که مشخص شد ، تلاش برای یافتن HomePod از این پس کار ساده ای نخواهد بود ، زیرا بلندگوی هوشمند اکنون تقریباً به اندازه کنسول های سونی و نسل بعدی توهم است.

هنوز یک روز آنرا صدا نکنید ، زیرا هنوز از فروشگاه Argos eBay در همه جا موجود است. HomePod در حال حاضر کمی ارزان تر از زمانی است که برای اولین بار راه اندازی شد (279 پوند به جای 319 پوند) ، و گرچه این بزرگترین تخفیفی نیست که ما دیده ایم ، اما قیمت عادلانه ای برای چیزی است که پس از ناپدید شدن کامل سهام ممکن است افزایش یابد.

اگر سهام در جای دیگری ظاهر شود ، مطمئناً این صفحه را به روز می کنیم ، اما در حال حاضر واقعاً Argos یا nada برای یکی از بهترین بلندگوهای هوشمند موجود در آن است. برای نگاهی گذرا به نحوه عملکرد Apple HomePod در حین آزمایش توسط دیوید لودلو ، ویرایشگر فناوری خانه ما ، باید گفت:

“اگر من مجبور باشم این را فقط با کیفیت صدا قضاوت کنم ، HomePod بهترین بلندگوی هوشمند است و دو بلندگو حتی بهتر هستند. در واقع ، آنها آنقدر خوب هستند که بلندگوی منتخب من در دفتر هستند و صدای هوشمند و خودکار را تولید می کنند که کاملاً با محیط سازگار است.

هنوز هم ، با وجود تمام کیفیت صدای موجود ، HomePod تا حدودی ناامید کننده است. فقط در خانه های اپل به درستی کار می کند ، برای استفاده بیشتر از آن به Apple Music احتیاج دارد و فاقد هرگونه ورودی در خارج از AirPlay 2. پس از آن ، پشتیبانی کلی از دستگاه های خانگی هوشمند وجود ندارد ، که باعث می شود Amazon Echo یا Google Home برای کنترل صدا بهتر باشد “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *