مایکروسافت تشخیص اینکه یک بازی Xbox به زبان شما صحبت می کند را آسان می کند


مایکروسافت با افزودن نشانگر “Languages” به فروشگاه بازی Xbox ، گیمرها را برای تشخیص این که عناوین از زبان مادری خود پشتیبانی می کنند ، آسان تر می کند.

مایکروسافت در یک پست وبلاگ اعلام کرده است که تشخیص اینکه آیا پشتیبانی از بازی برای زبانهای مختلف در نقاط مختلف بازی وجود دارد ، برای گیمرها بسیار آسان تر خواهد بود.

مایکروسافت بدون باز کردن صفحه محصول ، گیمرها می توانند ببینند که آیا پشتیبانی چندزبانه از رابط ، صوت و زیرنویس های بازی وجود دارد یا خیر.

این شرکت در ابتدا سابقه پشتیبانی از 27 زبان را حفظ کرد و گفت که قبلاً برچسب های زبان را به صدها مورد از بهترین بازی های Xbox One و Xbox Series X در Microsoft Store و برنامه Xbox Game Pass اضافه کرده است.

بریانا نوشت: “با این به روزرسانی ، هنگامی که وارد Microsoft Xbox Store یا Xbox Game Pass می شوید ، به راحتی می توانید ببینید که یک بازی از کدام زبانها پشتیبانی می کند ، که باعث می شود تصمیم گیری در مورد خرید یا انتشار آن عنوان راحت تر شود.” رابرتز ، مدیر ارشد مایکروسافت در وبلاگ Xbox Wire.

“این نمای همچنین نشان می دهد که کدام یک از جنبه های بازی برای یک زبان بومی سازی شده است ، از جمله رابط بازی (به عنوان مثال کنترل های بازی و منوهای روی صفحه) ، صدای گفتاری که از شخصیت ها خواهید شنید و زیرنویس های مربوط به آن صدا. برای سهولت بیشتر ، زبانی که به طور پیش فرض برای کنسول خود انتخاب کرده اید در بالای لیست ظاهر می شود. نیازی به پیمایش ندارید. “

مایکروسافت تمام تلاش خود را کرده است تا اطمینان حاصل کند که بازی های Xbox و PC برای بیشتر مخاطبان تا حد ممکن در دسترس هستند ، بنابراین خوب است که ببینیم این شرکت از یک روش مشابه با پشتیبانی زبان استفاده می کند. البته ، این یک مشکل بسیار نادر برای انگلیسی زبانان محلی است ، اما باید به کسانی که ممکن است به زبان های کمتر رایج در سراسر جهان صحبت کنند ، تقویت خوبی کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *