معامله با مایکروسافت بتسدا مربوط به Game Pass است ، اما انحصار آن هنوز یک راز است


مایکروسافت اهداف خود را برای استودیوی Bethesda پس از اتمام این خرید بزرگ مشخص کرده است و پس از پاک شدن دود ، به نظر می رسد که هدف اصلی این حرکت تحریک پیشنهاد اشتراک Game Pass است.

در طی یک میزگرد بتسدا و ایکس باکس در روز پنجشنبه ، رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر ، رد نکرد که بازی های بتسدا همچنان به سیستم عامل های دیگر برسند ، اما اولویت Game Pass است.

اسپنسر در جریان پخش مستقیم گفت: “اگر مشتری ایکس باکس هستید ، چیزی که می خواهم بدانید این است که این بازی در مورد ارائه بازی های انحصاری عالی برای شما است که در سیستم عامل های Game Pass وجود دارد.” “این هدف ماست ، بنابراین ما این کار را می کنیم ، این ریشه این مشارکت است که در حال ایجاد آن هستیم.”

مایکروسافت در یک پست وبلاگ Xbox Wire اعلام کرد که 20 بازی Bethesda به طور پیوسته به Game Pass می پیوندند ، از جمله بازی هایی از حق رای دادن مانند Dishonored ، Doom ، The Elder Scrolls ، Fallout و Wolfenstein.

مایکروسافت در مورد برنامه های خود برای امتیازاتی مانند Fallout ، The Elder Scrolls ، Doom که به طور سنتی چند بازی هستند ، سازش دارد. بتسدا همچنین در حال ساخت یک بازی جدید ایندیانا جونز و RPfield استارفیلد است که در انتظار آن است.

در زیر می توانید رویداد میزگرد را بررسی کنید. نظرات اسپنسر در مورد انحصارشناسی حدود 9 دقیقه بعد شروع می شود:

https://www.youtube.com/watch؟v=YJneU_qBMPM

هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت این عناوین را منحصراً برای سیستم عامل های خود حفظ خواهد کرد یا خیر ، اما آنها قطعاً بخشی از Game Pass خواهند بود. قراردادهای موجود مورد احترام قرار می گیرند ، اما باید دید که آیا کنسول PS5 یا Switch برای بازی های جدید Bethesda تست می شود.

اسپنسر افزود: “من نمی توانم اینجا بنشینم و بگویم هر بازی بتسدا استثنایی است زیرا می دانیم این درست نیست. تعهدات قراردادی وجود دارد که ما انجام خواهیم داد ، مانند همیشه در هر یک از این موارد. ما بازی هایی داریم که در سیستم عامل های دیگر وجود دارند و همچنان از آنها در سیستم عامل هایی که هستند پشتیبانی خواهیم کرد. جوامعی از بازیکنان وجود دارد و ما آنها را دوست داریم و به سرمایه گذاری در آنها ادامه خواهیم داد. و حتی در آینده ، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که دارای موارد قراردادی یا میراثی از سیستم عامل های مختلف باشد که ما از آنها استفاده خواهیم کرد. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *