چگونه خرده فروشان در هنگام بازیابی PS5 با پوست سر مبارزه می کنند؟


اگر سعی کرده اید پلی استیشن 5 را از زمان عرضه آن در هر زمانی به دست بگیرید ، احتمالاً از شنیدن کلمه “scalpers” متنفر هستید.

خواه از طرف سایر گیمرهایی باشد که شکایت دارند که به صف نرسیده اند ، یا خود عاملانی که در مورد بارگیری در شبکه های اجتماعی لاف می زنند ، واقعیت این است که اسکالپرها و ربات های scalper از زمان کنسول موفق شده اند از تعداد مضحک PS5 خلاص شوند. نوامبر گذشته راه اندازی شد.

پس چرا این؟ البته چهار ماه بیش از زمان کافی برای سوداگران برای استفاده از روش های scalper است.

ما با رئیس تجارت الکترونیکی Netacea ، توماس پلات ، همراه با چندین خرده فروش برجسته تماس گرفتیم تا بفهمیم اقدامات فعلی در حال انجام است – و پوست کندن پوست هنوز چگونه آنها را احاطه کرده است.

معامله گران برای محدود کردن فروش ربات چه می کنند؟

به گفته پلات ، سه نکته اساسی وجود دارد که از طریق آنها معامله گران سعی می کنند با ربات ها مبارزه کنند – قبل از راه اندازی ، هنگام راه اندازی و پس از راه اندازی.

قبل از بازیابی سهام ، خرده فروشان ممکن است به جای اینکه چند ساعت قبل از پاییز یک ایمیل هدفمند برای مشتریان ارسال کنند ، از اعلام تاریخ یا زمان انتشار دقیق خودداری کنند.

“انتشار دقیق زمان و تاریخ راه اندازی یک پیروزی سریع و آسان برای ربات های scalper است – آنها برنامه ریزی می شوند که یک دقیقه قبل از راه اندازی به وب سایت مراجعه کنند و کالاها را در چند ثانیه به دست آورند.”

در خلال راه اندازی ، برخی از خرده فروشان چالش هایی را برای Captcha و صف های آنلاین معرفی کردند. فرآیندهایی از این قبیل به بازرگان اجازه می دهد رباتها را از مشتریان واقعی تشخیص داده و آنها را در مسیر خود متوقف کند.

وقتی نوبت به بازاریابی می رسد ، بسیاری از خرده فروشی ها کنسول ها را به جای “فروش منظم” به عنوان “پیش خرید” می فروشند. این امکان را برای این فروشندگان فراهم می کند تا پس از ثبت سفارشات ، سفارشات را بررسی کرده و موارد مرتبط با همان آدرس یا کارت پرداخت را مسدود کنند.

هر دو Game و Argos پس از راه اندازی از این تاکتیک ها استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ربات های کمتر مبتکر قبل از پردازش پرداخت هایشان ، گرفتار می شوند.

آنچه بازی گفته در اینجا است

سخنگوی گیم انگلیس گفت: “پلی استیشن 5 همچنان تقاضای زیادی دارد و این تقاضا بسیار بیشتر از میزان عرضه فعلی است.” بررسی های معتبر.

“ما اقدامات سختگیرانه ای برای اطمینان از حفظ اعلامیه” 1 به ازای هر مشتری “در نظر گرفته ایم تا بتوانیم هرچه بیشتر مشتری های شخصی را با موفقیت خرید کنیم. کلیه پیش سفارش ها مشروط به بررسی خودکار سفارشات و به روزرسانی ها ، مانند لغو پس از این بررسی ها ، پس از دریافت ایمیل تأیید سفارش توسط مشتری ، انجام می شوند. در حال حاضر ، این سفارشات هنوز مقدماتی است و به همین ترتیب ، هنوز هیچ گونه پرداختی از مشتریان نشده است. پس از اتمام بررسی سفارشات ، پرداخت ها آغاز می شود. “

این چیزی است که آرگوس گفت

سخنگوی آرگوس گفت: “ما فرایندهای دقیق و درستی را در پیش داریم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان بهترین تجربه خرید ممکن را با ما دارند.” “به عنوان بخشی از این ، PlayStation 5 به هر مشتری فقط به یک مورد محدود می شود و کلیه سفارشات تکراری لغو می شوند.”

اگرچه این همه خوب و خوب به نظر می رسد ، اما خریداران ناامید ممکن است این سوال را داشته باشند که آیا اکنون دیگر کاری برای معامله گران برای جلوگیری از ربات ها وجود ندارد؟

چه کار دیگری انجام می شود؟

پلات اطمینان داد: “خرده فروشان در جلوگیری از ربات های scalper خلاق تر می شوند.” “برخی ممکن است رویه مشابهی را با کاریز دنبال کنند که PS5 را با قیمت بسیار بالاتر از ارزش واقعی فروخت و اختلاف را به مشتریان واقعی بازگرداند.”

با این حال ، با توجه به اینکه خرده فروشان اقدامات بیشتری برای جلوگیری از حرکت ربات ها به بالای کنسول ها انجام می دهند ، پوست سرهای پشت این ربات ها همچنان به ایجاد روش هایی برای دور زدن آنها ادامه می دهند.

پلات توضیح داد: “ربات های اسكالپر و پوست سرها در سال گذشته پیچیده تر شده اند.” “ما اخیراً ربات هایی را شناسایی کرده و متوقف کرده ایم که از شبکه های رایانه ای آسیب دیده و هک شده برای خرید تعداد زیادی کنسول استفاده می کنند. برخی حتی این قابلیت را برای دور زدن کپچا ایجاد کرده اند. ما خود مهاجمان را دیده ایم که شروع به استفاده از کارتهای یکبار مصرف و آدرس های جعلی می کنند ، سپس مستقیماً توسط پیک تغییر می یابد.

آیا خرده فروشان تا حدی مقصر کمبود PS5 هستند؟

گرچه مقصر دانستن فروشگاههایی که رباتها را از خریداران عادی نمی شناسند ، وسوسه انگیز است ، اما درک این که این فروشندگان در برابر چه چیزی مخالف هستند مهم است.

“آنها از تعدادی از عواملی که اتفاق می افتد شگفت زده شدند: همه گیری وجود داشت ، این بدان معنی بود که راه اندازی PS5 بزرگتر از هر کسی بود که می توانست پیش بینی کند ، همه فروشگاهها بسته شدند و رکود در فصل کریسمس رخ داد ، که بیشترین است” شلوغ ترین زمان سال است. ” “سپس سرعت سریع توسعه رباتها را در ترکیب قرار می دهید. این ربات ها که هدف اصلی راه اندازی PS5 در ماه نوامبر بود ، اصلاح و توسعه می یابد و روش های جدیدی برای پنهان کردن هویت آنها ایجاد می کند ، در حالی که برخی از آنها به عنوان مشتری واقعی ظاهر می شوند ، به بازیگران ربات این امکان را می دهد که همچنان با کالاها فرار کنند.

“ممکن است بسیاری نیز فشاری را که وب سایت ها هنگام کار این ربات ها وارد می کنند دست کم گرفته باشند. هزاران ربات scalper در دسترس است ، اما فقط تعداد معدودی از آنها لازم است تا تأثیر زیادی بر معامله گر بگذارد. در بعضی موارد ، فقط یک یا دو ربات می توانند فشار مشابه 10 هزار نفر بر این وب سایت را برابر کنند.

بنابراین بهترین راه برای دریافت PS5 چیست؟

در حالی که این ارقام کمترین ترسناک را ندارند ، اما همه امیدها برای گیمرهایی که امیدوارند PS5 را در سال 2021 تأمین کنند ، از دست نمی رود.

پلات توصیه کرد: “تسلیم نشو!” “مراقب قرعه کشی ها باشید ، برای خبرنامه ها ثبت نام کنید و علاقه خود را در سایتهایی که ممکن است سهام داشته باشند ثبت کنید. همچنین انتظار می رود سهام تا پایان سال 2021 افزایش یابد. “

اگر امیدوارید در آینده نزدیک PS5 دریافت کنید ، حتماً راهنمای سهام PS5 ما را دنبال کنید. ما در اینجا لیستی به روز از بزرگترین خرده فروشان را نگهداری می کنیم ، همراه با فروشگاه هایی که در حال حاضر سهام دارند و انتظار داریم به زودی پر شوند. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یکی را دریافت کنید ، حتماً بهترین راهنمای بازی PS5 ما را بررسی کنید تا بفهمید کدام عناوین را ابتدا باید کسب کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *