کنترلر 8BitDo Pro 2 مانند پد رویایی یک گیمر موبایل به نظر می رسد


Retro gaming pad kingpins 8BitDo نسخه جدیدی از کنترلر Pro خود را با نام 8Bit Pro 2 فاش کرده است که به گیمرها امکان می دهد دکمه ها را از طریق برنامه های همراه برای Android یا iPhone هدایت کنند.

8BitDo Pro 2 جانشین SN30 Pro + است که با استفاده از نرم افزار Ultimate PC امکان پیکربندی مجدد را فراهم کرده است. بنابراین ، برای کسانی که در حال حرکت هستند بسیار راحت تر است. با توجه به اینکه بیشتر کاربران کاربری این شرکت با تلفن های دارای Android یا Nintendo Switch بازی می کنند ، این کار دشواری نیست و این مدل احتمالاً به مجموعه بهترین کنترلرهای بازی پیش رو ما می پیوندد.

نرم افزار Ultimate علاوه بر دکمه های تغییر مسیر ، انعطاف پذیری باورنکردنی را برای گیمرها فراهم می کند. آنها قادر خواهند بود حساسیت چوب و ماشه را تنظیم کنند ، لرزش را کنترل کرده و با ترکیب دکمه ها ماکرو ایجاد کنند. پروفایل های کنترل کننده می توانند در هر زمان ذخیره و چرخانده شوند.

8BitDo اتصال بی سیم بلوتوث Pro 2 را “تکامل Pro + از هر لحاظ ممکن” می خواند و یک جفت دکمه برگشت به شما معرفی می کند که اگر بخواهند انگشتان خود را برای مدتی نگه دارند ، کنترل بیشتری را برای بازیکنان نوید می دهد. همچنین کشش بهبود یافته وجود دارد که باید راحتی را نیز بهبود بخشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=u6MDoxPs19c

همچنین یک سوئیچ حالت 4 طرفه وجود دارد که به گیمرها امکان می دهد تا به سرعت بین فرمت هایی مانند Nintendo Switch و Android و همچنین D-input و X-input جابجا شوند. این باید سرعت جفت شدن کنترل کننده t00 را افزایش دهد.

این شرکت می گوید شما می توانید 20 ساعت زمان پخش از باتری 1000 میلی آمپر ساعتی دریافت کنید که شارژ آن از طریق USB-C 4 ساعت طول می کشد. همچنین یک کلیپ گوشی هوشمند اختیاری وجود دارد که هدست شما را نگه می دارد و همچنین یک کیف حمل نیز دارد.

با نینتندو سوییچ ، ویندوز PC ، macOS ، اندروید ، استیم و Raspberry Pi سازگار است. قیمت آن فقط 41.99 پوند / 49.99 دلار است و پیش از تاریخ انتشار در اواسط ماه آوریل برای پیش سفارش از آمازون در دسترس است. با وجود قابلیت تنظیم مجدد کنترل از طریق iOS ، کنترلر به عنوان سازگار با آیفون تبلیغ نمی شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *