گارمین به تازگی سه پوشیدنی جدید را به طور خاص برای گلف بازان طراحی کرده است


گارمین به تازگی سه پوشیدنی جدید معرفی کرده است که برای کمک به گلف بازان با ردیابی GPS داخلی ، فناوری خود را بهبود می بخشند.

این دستگاه ها با نام Approach S42 ، Approach S12 و Approach G12 در حال حاضر برای خرید از فروشگاه آنلاین گارمین در دسترس هستند. هر دستگاه با 42000 دوره از قبل بارگیری شده از سراسر جهان ارائه می شود که به آنها امکان می دهد به محض فشار دادن رنگ سبز ، کار خود را شروع کنند. فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا آنها لیاقت قرار گرفتن در لیست بهترین ساعتهای هوشمند ما را دارند یا خیر ، اما اگر می خواهید درباره نحوه عملکرد هر پوشیدنی بیشتر بدانید ، به مطالعه ادامه دهید.

رویکرد Garmin S42

قیمت: 269.99 پوند | اکنون در دسترس است

Approach S42 که از بهترین محصولات پوشیدنی از میان سه محصول معرفی شده امروز است ، برخلاف نسخه تک رنگ موجود در S12 ، از صفحه لمسی رنگی 1.2 اینچی استفاده می کند. S42 از GPS برای ردیابی خودکار فاصله عکس استفاده می کند و به شما ایده ای واقعی از عملکرد خود در هر دوره می دهد.

همانطور که انتظار دارید ، S42 به عنوان یک ساعت هوشمند سنتی نیز کار می کند ، هنگامی که از بازی دور هستید ، اعلان ها و ردیابی خواب را ارائه می دهد. Garmin از دستگاه به عنوان عمر باتری تا 15 ساعت در حالت GPS و 10 روز در حالت ساعت هوشمند یاد می کند.

رویکرد Garmin S12

رویکرد Garmin S12

قیمت: 179.99 پوند | اکنون در دسترس است

با چند ویژگی حذف شده در مقایسه با S42 ، Approach S12 فریاد بهتر برای تمام گلف بازان با بودجه کم است. اگرچه S12 از نمایشگر رنگی استفاده نمی کند ، صفحه نمایش کمی بزرگتر از 1.3 اینچ است و استفاده از رنگ مونوکرم باعث می شود خوانش آن در زیر نور مستقیم آفتاب راحت تر باشد.

نمایشگر کم شدت نیز با افزایش S12 در حالت GPS تا 30 ساعت ، دو برابر بیشتر از S42 ، در عمر باتری نیز قابل توجه است.

رویکرد Garmin G12

رویکرد Garmin G12

قیمت: 129.99 پوند | اکنون در دسترس است

از نظر ویژگی ها تقریباً یکسان با S12 است ، Approach G12 شکل ساعت هوشمند را برای یک گیره کمربند ، متناسب با گلف بازهایی که ترجیح می دهند در حین بازی مچ دستانشان را خسته نگه ندارند ، رد می کند.

G12 همچنان به شما امکان دسترسی به 42000 دوره از قبل شارژ شده موجود در دستگاه های دیگر را می دهد ، اما شما باید بیشتر از یک بار شارژر با دوام باتری 30 ساعت استفاده کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *